TŘEBÍVLICE

HŘIŠTĚ TŘEBÍVLICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

FK Duchcov : ASK Lovosice  0:6 (0:3)

Ve 20. Kole jsme zajížděli na hřiště posledního celku FK Duchcov. Od začátku utkání jsme plnili roli favorita a soupeře přehrávali. Když se k tomu podařilo proměnit gólové příležitosti, byl zápas jasně v naši režii. Bohužel radost z výkonu mužstva zkazilo nedisciplinované vyloučení Dominika Waltera za stavu 5:0.

Důležité momenty v utkání:

V 10. minutě unikl po levé straně obráncům soupeře Walter do PÚ a zpětnou přihrávkou našel Culka, který ve skluzu vstřelil první branku na 1:0. Další z několika šancí přišla ve 33. minutě, kdy středem obrany pronikl Espinosa až do PÚ, kde byl faulován. Nařízenou penaltu na dvakrát proměnil kapitán Kočina 2:0. Za osm minut byl na pravé straně před PÚ faulován Espinosa. Baborák zahrál přímý volný kop přetažený na volného Durčeka, jeho pohotové zakončení ještě vyrazil brankář Duchcova, na následnou dorážku Kočiny už nestačil 3:0.

Do druhé půle jsme šly s cílem pokračovat v aktivní hře a nedovolit soupeři korekci výsledku což se nám podařilo a vypracovali jsme si opět spoustu šancí. V 62 minutě se prosadil Klement z 2. pokutového kopu, který byl nařízen za faul na pronikajícího Waltera. Nejhezčí gólová akce přišla v 64. minutě, když Baborák na polovině hřiště odebral míč soupeři, s kterým pak prošel přes několik domácích hráčů až na hranici PÚ, kde ho zašlápl pro Waltera a ten střelou k bližší tyči zvýšil na 5:0. Skóre uzavřel Espinosa v 84 minutě z malého vápna po přihrávce z levé strany od Baboráka.

Branky: Kočina 2, Culek, Walter, Klement, Espinosa

Sestava:  Šafránek, Drbal, Suchý, Kočina (43´ Vochomůrka), Durček, Espinosa, Zdvořák(67´ Krpeš), Klement, Baborák, Culek (64´Kovařík), Walter.

ASK Lovosice : FK Křešice 13.5.2017 od 10:15hod.

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!