26.4.2024

17:30

M. ŽERNOSEKY

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

ASK Lovosice-Pokratice-Litoměřice 3:1(0:0) Ve 2 kole krajského poháru  hostily Lovosice na domácím pažitu celek Pokratice-Litoměřice.V 1 poločase byla hra vyrovnaná.Nám vázla kombinace a náš výkon byl o třídu horší než v 1 kole proti Neštěmickým.Pochvalu si zaslouží brankáři obou týmů,kteří předvedli několik skvělých zákroků.Ve 2 půli podalo naše mužstvo mnohem lepší výkon a soupeře přehrávalo.1 branku našeho týmu vstřelil ve 40minutě po přihrávce Marcela Deuse Renda Havel 1-0.Ve 45minutě vyslal do brejku Deus Majera,který se dostal před hostujícího obránce a nádhernou střelou  pod břevno(výstavním angličanem) zvýšil na 2-0.Hosty jsme dál jasně přehrávaly a v 47m byl po pěkné inviduální akci v pokutovém území faulován Deus.Penaltu však zahrál Lukáš Koutecký prachbídně a málem sestřelil holuba letícího vysoko nad stromem.V těchto chvílích si na hřišti počínal výborně záložník Mirek Vlašic ročník 2005.V 50minutě jsme přidali další branku.Na výlet se vydal výborně hrající stopér Vojta Lukeš,který našel Havla a ten mazácky zakončil 3:0.Hodně jsme prostřídali a hostům se povedlo v 58m snížit na konečných 3:1.Chvilku předtím ještě zlikvidoval Kovařík pokutový kop za ruku Pavla Rokoše.Za 2 poločas musíme všechny naše borce pochválit.Vítěztví je o to cenější protože nás 14.5.od 17h v Lovosicích čeká už ve čtvrtfinále ligový celek FK Teplice.Z jednotlivců chválíme oporu v bráně Jardu Kovaříka,v obraně kraloval Vojta Lukeš,ve středové řadě si nejlépe počínal neúnavný Marcel Deus a na hrotu sváděl skvělé souboje Renda Havel s nejlepším hráčem hostí Ondřejem Volákem.Branky Havel1-0(Deus) Majer(Deus) 2-0 Havel(Lukeš) 3:0

Sestava ASK Lovosice Kovařík Jaroslav,-Rokoš Pavel,,Lukeš Vojtěch,Světinský Michal-Majer Patrik,Deus Marcel,Koutecký Lukáš,-Havel René(Vlašič Mirek,Rulf Tomáš,Brejcha Jakub,Petrus Jan,Kuchařová Eliška

Sestava Pokratice Litoměřice Pukl-Kosejk, Volák, Pětík, Vimr, Loula, Macel, -Škoda(Loula,Bůžek M.Bůžek F)