KLENEČ

UMT LOVOSICE

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

Bílina U19 -Lovosice 3:2(2:1) branky Margetín(Herold) Bereš z rohu.

Domácí hráli jednoduše s nakopávanými míči a ujali se vedení už v 5 minutě.Po pěkné střele Herolda dorážel Margetín 1-1.Smutným hrdinou utkání se stal Vojta Zubatý který neproměnil i ty nejvyloženější příležitosti.Domácí nás potrestali ze standartky 2-1,ale Roman Bereš vyrovnal z rohového kopu 2-2.Vojta Z.netrefil prázdnou  bránu a minutu na to jsme inkasovali 3.2.V 87 měl na kopačkách vyrovnání  opět Vojta,ale z 5 metrů trefil jen golmana domácích.Remízu si kluci dnes určitě zasloužili,ale když nedáme takové šance vezeme v kolonce bodů O.

Sestava Kozák-Svoboda Vlašič Sloboda Koutecký-Margetín Chládek Bereš Herold-Zubatý Oncirk(Zuch,Havel,Pokorný,Anderle)nejlepší hráč Chládek Václav

Bílina U17-lovosice 7-3(4.1) branky Zubatý 2x,Zuch,asistence Havel,Zuch,Pokorný

Utkání se nepodařilo našemu golmanovi Matějovi který byl ve svém prvním utkání v základu zbytečně nervozní a inkasoval ze všech 4 lehkých střel soupeře.Do utkání jsme nasadili Oncirka a od té doby jsme si vytvářeli velké množství tutovek.Vojta Zubatý však z 10 proměnil jen 2 a tak jsme i při dalších neproměněných šancí Pokorného,Zucha,Havla,Anderleho nemohli pomýšlet na obrat.Několikrát nás podržel výborný Oncirk,který však nemohl zabránit nejhezčí brance utkání kdy si náš kapitán zpracoval na hranici vápna míč a z otočky ho bodlem napálil Oncovi přímo do šibenice.Dočkal se za to velkého aplausu z domácí lavičky.Poslední slovo měl Zuch střelou z 20 metrů snížil na 7:3.Rozhodčí si zřejmně spletl střelce z domácím záložníkem a branku místo Pepikovi napsal jemu.Do zápisu pak vložil score(místo 7-3) 8-2.Pepíka však ujištujem že mu branku počítáme.Sestava Šírek-Rokoš Rambousek Dufek Denny-Pokorný Zuch Pavlas Havel-Zubatý Anderle -Chládek,Deus,Svoboda,Oncirk

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!