U19 ASK Lovosice-Neštěmice 3:1(0:0) branky Válek,Bereš,Zubatý.Asistence-Bereš,Chládek,Zuch.

Neštěmice předvedly v 1 poločase že na 2.místě KP nejsou náhodou.Od začátku byly lepším týmem a vypracovaly si i několik brankových příležitostí.Hlavně jsme měli  problém se standartkami soupeře.Pomohlo nám brzké střídání.Renda Havel přinesl na hřiště důraz a pomohl i v ofenzívě,Bereš podržel balon a trápil obranu domácích.V závěru poločasu se dostali do šancí i naši dorostenci,ale Oncovi chyběl po akci Bereše  krok a Zubatého střelu vykopl z brankové čáry obránce Neštěmic.Musíme však přiznat že jsme mohli ze začátku utkání 4x inkasovat,ale díky skvělému Kozákovi a špatné koncovce hostů skončil poločas 0:0. 2.poločas úplně změnil obraz hry.Naši byli důraznější,zlepšili se  v kombinaci a pohybu a byli lepším týmem.

V 52 m.Jsme však inkasovali ze standartky soupeře se prosadil Rubeš.O:1. V 60 m.Po úniku Bereše zahrál obránce hostí rukou a kapitán Válek bezpečně proměnil penaltu 1-1.Po další inviduální akci Bereše a jeho krásném centru hlavičkoval Venca Chládek do břevna.Oncu vychytal skvělý golman hostů,který si poradil i s šancí Zubatého.V 70 m.obešel Bereš co se dalo a poslední obránce Romana fauloval v pokutovém území.Bombu Herolda z penalty však chytil vynikajicí Reischel.Kluci šli dál za výhrou a nádhernou uličku Chládka proměnil v 82m. ve vedoucí gol s přehledem Bereš.Nádherný moment si přichystal v 88 m.Vojta Zubatý,který po přihrávce Zucha přehodil z 40 merů golmana hostů.Kluci měli po zápase obrovskou radost.Za výkon v 2 půli a obrovskou bojovnost si výhru zasloužili.

Sestava-Kozák-Dufek( 15.m Havel) Sloboda Peták Koutecký-Margetín Válek(70m.Zuch) Chládek Herold-Oncirk Zubatý- 25m.Bereš- Nejlepší hráč Chládek Václav

U17 Lovosice-Neštěmice 4-4 (3-3) penalty 3-4. branky Zubatý 2x,Peták,Stejskal asistence Stejskal,Havel,Zuch,Doležal.Hrůzostrašné chyby v obraně a brzké vedení hostů 0-3.Příchodem Vojty Petáka se však konal velký obrat.Obrovskou bojovností Vojta strhnul ostatní spoluhráče a v 30m hlavou snížil na 1-3.Zubatý ještě do půle 2 goly vyrovnal a obrat dokončil střelou k tyči s přehledem Stejskal.V 62 jsme neuhlídali při standartce Haláska 4-4.V poslední minutě neproměnil jasnou tutovku Šulc a dorážku Petáka skvěle lapil golman Džudža.Remíza asi zasloužená.Penalty neproměnili Havel a Peták,proměnil Zubatý,Stejskal,Zuch.Onca čapnul hostům 1 penaltu a tak bod navíc si odvezli hosté. Sestava Oncirk-Rokoš Doležal Dufek Malý-Stejskal Zuch Pokorný Anderle-Zubatý Havel-Wald,Lux,Peták,Deus,Šulc.Nejlepší hráč Peták Vojtěch.