Zimní liga dorostu  2.kolo.

Lovosice-Krupka 6:1(6:0) branky Oncirk 3x,Zuch 2x,Deus.Asistence Zuch 3x,Wald,Chládek.

Krupka se i přes vysokou porážku představila v dobrém světle a snažila se o kombinační fotbal.V prvních minutách se hrál vyrovnaný zápas.Naši ze začátku špatně doplnovali napadání útočníků Onci a Zucha.Až po deseti minutách se zlepšil pohyb celého mužstva a hosté pod tlakem chybovali.V 11 minutě Zuch vypíchl míč stopérovi Krupky a s přehledem solo zakončil.O minutu později získal z napadání míč Onca a rychlý kontr po ose Onca Wald zakončil Zuch 2:0.V 14 minutě donutil Zuch opět obranu hostů k chybě a jeho přihrávku zakončil do prázdně branky Onca 3:0.V 17 m.si to oba zopakovali jako přes kopírák.Pepa Zuch nahrává a Onca bez problémů 4:0.Hatrick dokonal Onca v 33 m.po akci Pokorný Chládek 5.0.V 40m.se prosadil po akci Pokorný,Zuch důrazný Marcel Deus.6:0-Ve 2 půlce jsme prostřídali a nechtělo se nám běhat.Náš výkon šel rapidně dolů a Krupka zaslouženě vsítila čestnou branku.V poslední minutě měl ještě obrovskou šanci miláček našich fanynek Kája Veverka,který převzal po Jirkovi Vlašičovi kapitánskou pásku.Míč však netrefil jak si představoval a pokladníkovi přispět nemusí.Připsali jsme si tak druhou výhru a v sobotu nás čeká od 11h boj o první místo ve skupině s Proboštovem,který deklasoval 7:2 Neštěmice.