Zasloužená prohra starších a výhra mladších s Proboštovem

Lovosice U 19 -Proboštov 1:3 (0:1)

Odehráli jsme dnes velmi špatné utkání. Navíc musel pro zranění paty brzy odstoupit Onca, který má formu jak hrom.

Soupeř byl lepší a bojovnější a po zásluze vedl v 70m.0:2.Hráli jsme až posledních 20 minut,ale pro soupeře to mohlo dopadnout krutě.Naší hru hodně zvedli mladíci Schejbal,Wald a Pokorný.Max Schejbal snížil po pěkné kombinační akci na 1:2 a najednou nás bylo plné hřiště.Proboštov který do té doby dominoval znerzvozněl a dostal se pod tlak.Po krásné kombinační akci našel Wald ideálně Herolda,který úplně sám a v ideální pozici,kdy se mohl brankáře zeptat kam to chce neuvěřitelně přestřelil.Hosté v závěru rozhodli třetí brankou.Prohráli jsme dnes naprosto zaslouženě.70 minut se nám nedařilo nic.Paradoxně jme mohli utkání otočit,ale bojovník Herold v obrovské šanci selhal.Hráli jsme však velmi špatně.Pochválit můžem jen mladíky Havla,Pokorného,Walda a Schejbala.Oporou nám byl i golman Kozák. S velkým nasazením hrál i Míša Herold, škoda jen té obrovské šance.

Sestava- Kozák- Havel Rambousek Margetín Peták-Zuch Chládek Válek Herold-Zubatý Oncirk-Schejbal,Wald,Pokorný, nejlepší hráč Havel.

Branka Schejbal,asistence Válek.

Lovosice U 17-Proboštov 4:2(1:1)

Mladší dorostenci podali dnes nadšený výkon a v dohrávce porazili suveréního lídra tabulky . 2 obrovské šance spálil v úvodu  Pepa Zuch,který postupoval sám na brankáře hostů.Vedoucí branku vstřelil po inviduálním průniku Dufka Schejbal,který dorazil Michalovu střelu vyraženou výborným golmanem hostů.V závěru půle soupeř vyrovnal. Ve 2 půlce nadšeně bojující domácí vstřelili 3 krásné branky a Proboštov jen v závěru snížil.Třenéři Rambousek,Wald-Kluky musíme dnes pochválit za příkladné nasazení.Výhra s lídrem tabulky je velkým povzbuzením.Velmi dobře zachytal Onca,který šel do branky i ze zraněnou patou.Na stopéru kraloval Zubatý a další výborný zápas zahrál Anderle.V záloze vynikal Schejbal,který se po delším zranění dostává do výborné formy a po své slabší první půlce byl ve druhé k nezastavení Pepa Zuch. Dnes musíme ale  pochválit všechny hráče co nastoupili a hráli pro tým.

Sestava Oncirk-Rokoš Doležal Zubatý Anderle-Stejskal Wald Pokorný Dufek-Zuch Deny Kiat Ahn-Schejbal,Šírek,Rambousek.Nejlepší hráč Schejbal Max.

Branky Zuch 2x,Schejbal,Rambousek,asistence Oncirk 2x,Zuch,Dufek.