Výhra st. dorostu v Proboštově

Starší dorost vyhrál v Proboštově a vede tabuku,oslabený ml.dorost vedení 2:0 neudržel

Proboštov U19-Lovosice 2:5(1:4) branky Oncirk 2x,Chládek,Koutecký,Majer,asistence Schejbal 2x,Oncirk 2x,Koutecký.

V Proboštově odehráli naši dorostenci vynikajicí první poločas ve kterém rozhodli o cenné výhře z horké půdy.

Už ve 4 minutě se prosadil Chládek,který nekopromisně zavěsil po úspěšném presinku a přihrávce Schejbala..Nádherný fotbalový moment přinesla 12 minuta. Renda Havel vyrazil z pozice krajního beka do rychlého protiútoku a po dvou narážečkách s Chládkem a Waldem poslal míč do křídla na rychlonožku Schejbala,který poslal nádherný centr do vápna.Tam Onca k úžasu všech vystřihl nůžky jak vyšité 0:2.Domácí snížili v 30 m.z penalty Lugerem.Kozák vystihl směr střeli a míč vyrážel,ale chybělo kousek štěstí.O minutu později pak Kozák zachránil bravurním zákrokem náš tým od vyrovnání.V 39m.se po akci a centru Oncirka prosadil výborně hrající Koutecký 1:3.V 42 m Koutecký připravil lahůdku pro Oncu 1:4.Po vynikajícím prvním poločase jsme polevili a nechali hrát víc domácí. Místo rychlé kombinace jsme se utápěli v kličkách a ani nasazení se nepřiblížilo první půlce ani z poloviny.Domácí snížili v 53 m. Brodským a další šanci jim zlikvidoval v pohodě chytající Kozák. V poslední minutě utekl obranci hostí Onca a jeho střelu dorazil Patrik Majer 2-5. Kluci  pak bouřlivým pokřikem oslavili výhru a 1 místo v tabulce,které budem chtít potvrdit v sobotním domácím utkání s Bílinou. Nejlepší hráč Rambousek. Sestava Kozák- Dufek Rambousek Peták Havel-Koutecký Chládek Wald Schejbal-Oncirk Zubatý( Anderle,Hofmann,Majer,Blažek) Výborně zahrál i obránce Vojta Peták, který nás bohužel opouští.Přestupuje do svého mateřského oddílu Třebenic,který založil nový tým dospělých.Vojta nám bude hodně chybět.

Proboštov U 17-Lovosice 4-2. Branky Majer 2x. Trenér Rambousek byl po utkání zklamaný z přistupu hráčů.K dispozici měl mít i přes plno absenců 13 hráčů,ale jeden zaspal a druhý se nedostavil vůbec.V 11 hráčích se tak hráli obě mužstva.Naší vedli rychle 2:0,ale brzy se zranil Lehký a ve 2 poločase i Majer.Kluci už neměli síly a domácí je přehráli.