Výsledky dorostů

U 19 -Lovosice-Most C 0-2

V 1 poločase byl Most jednoznačně lepší a jen díky skvělému Kozákovi  jsme inkasovali pouze jednou. Ve druhém poločase se karta úplně otočila. Kluci přišpendlili Most  na svoji polovinu, ale díky strašidelné koncovce kdy nevyužili ani ty nejvyloženější šance se jim utkání nepodařilo otočit. Hosté naopak dali z jediné střely druhou branku.

Nepříjemní je zranění Kozáka. Nejlepší hráč Kozák.

U17-Mostecký 1-12  Naši nastupovali do utkání jako druhý tým tabulky proti poslednímu celku,ale na hřišti to vypadalo opačně. Branka Zuch.

U 19 Krupka -Lovosice 1-4branky Oncirk (Zuch) 0:1,Anderle (Chvojka) 1:2,Zubatý ( Zuch 1.3) , Wald( Zubatý 1:4) V 1 poločase naši jasně dominovali ,ale koncovka byla opět velkou slabinou. Do 10 minuty zahodil 2 obrovské šance Onca,Chvojka po chybě golmana střílel do prázdně branky jen do tyče,kterou trefil o chvilku později i Zuch.Zmar dokonal v 10 m. Wald který zblízka napálil golmana domácích. 1 gól jsme dali až po 9 neproměněné šanci. Ve 2 půlce jsme mohli pykat.domácí zřejmně o půlce dostali řádně vyčiněno a utkání vyrovnali.První dvě šance ještě neproměnili,ale vyrovnat se jim podařilo po pěkné kombinaci.Naštěstí hned z rozehry překopl Simon Chvojka obranu hostí a nabíhající Anderle mazácky přeloboval golmana.Zubatý z voleje a Wald krásnou střelou do šibenice pak uzavřeli střelecký účet Nejlepší hráč Havel René.

U17 Krupka - Lovosice 5-2(0:2) branky Rokoš.Zuch,asistence Gebur,Rambousek. V první půlce se oslabená 17 dostala do vedení.Ve druhé pak  dokázal domácí útočník rozhodnout utkání 5 vstřelenýni góly.