Starší dorost na jaře válí a hraje o vítězství v KP.

Lovosice-Krupka 4-0(2-0) br.Oncirk,Wald,Zuch, Vlašič,

Krupka-Lovosice 1-3(0-2) br.Oncirk 2x,Majer.

Jak doma, tak v Krupce jsme dominovali a zaslouženě si připsali plný bodový zisk.Lovosice-Neštěmice 2-2 p.5-6 br.Zuch,Stejskal. S vedoucím týmem tabulky jsme byli lepšim celkem a jen špatná koncovka nás připravila o dva body.Lovosice-Proboštov -4-0(2-0) br.Oncirk 2,Chvojka 2. Ve velmi kvalitním utkání jsme porazili velmi silného a kombinačně zdatného soupeře.Kluci zahráli výborně a soupeře nepouštěli do gólových šancí.  Lovosice -Bílina 3-1(2-0) br.Zuch 2x,Oncirk.Další velmi pěkné utkání z obou stran.V 1 půli jsme v dominovali a ve druhé nás několikrát podržel Dan Kozák.Bílina-Lovosice-3-4(2-3) Br.Oncirk 3x,Majer.Dramatické utkání .Do vedení dostal domácí vynikající Magyar který nám dělal v 1 půli velké problémy.Skvěle hrající Oncirk vyrovnal po rychlém brejku na 1-1.Magyar se opět zaskvěl v 28m.když dostal nádhernou střelou domácí do vedení.V 41m.posadil Chládek krásným centrem míč na hlavu Majera 2-2 a v závěru půle  po krásné akci Vlašiče utekl všem skvělý Onca a s přehledem zavěsil 2-3.Do druhé půlky jsme změnili způsob bránění domácího střelce,který v minulém kole nasázel Neštěmicím 6 branek(2-7) a otupili jsme tak největší zbraň Bíliny.V 50 m.vyrovnal domácí Pacanda na 3-3,ale poslední slovo měl skvělý Onca.Chládek vybojoval míč od domácího Magyára a poslal Oncu za vysunutou obranu domácích.Tomáš pak v pohodě zavěsil a v kabině mohla propuknout obrovská radost.Po skvělých výkonech  na jaře máme už  vše na našich kopačkách.4 výhry ve zbývajících utkáních znamenají prvenství v soutěži. Sestava-Kozák-Dufek Vlašič Rambousek Havel-Zuch  Chládek Chvojka Anderle-Majer Oncirk-Hofmann,Doležal,Stejskal,Lux.