VENKOVNÍ VÝHRA V DĚČÍNĚ

Junior Děčín -ASK Lovosice 3:4  ( 1:3)

Branky Oncirk 3x,Zuch.Asistence Pokorný,Havel,Oncirk ,Chládek.

V okleštěné sestavě vyrazilo do Děčína našich 12.hráčů. V 11 minutě jsme vedli už 3-0 Onca 2x,Zuch a vypadalo to na jasnou záležitost.Domácí v 15m. snížili ze standartky a do konce poločasu byli lepším týmem.Skvěle nás podržel jirka Homolka,který vyrazil reflexivně hlavičku domácího stopera ze 7.metrů a bravurně kryl i dva samostatné nájezdy.V úvodu 2.půlky zachránila domácí tyč.V 65 m.Junior snížil a po neštastné obranné hlavičce našeho záložníka v 70m. vyrovnal.V 90m. vysunul Chládek rychlonožku Oncu a proti bekům domácích vypadal Tomáš jako když jim ujel na motorce.Zakončení provedl mazácky a 3 body putujou do Lovosic.Trenér Josef Wald- Kluci dnes v ohromném vedru vydřeli výhru proti kvalitnímu soupeři.Pochválit musíme všech 12.hráčů.Na Jirkovi Homolkovi jsou poznat golmanské tréninky s Markem Juskou( trenér golmanů mládeže a žen Slavia Praha) Dnes nás hodně podržel.Vynikajicí byl i Onca,s kterým si domácí obrana nevěděla rady,V neděli hostíme od 10h doma Neštěmice a pozitivní je,že do sestavy nám přibudou 3-4 hráči základní sestavy.

Sestava Homolka-Dufek Havel Vlašič Stejskal- Zuch Chládek Pokorný Gajdoš-Lux Oncirk-Wald