Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Halový turnaj mladších přípravek ve Štětí 24.2.2018

Tento turnaj se nám velice povedl a už při prvním zápase bylo na klucích vidět, že jsou dobře namotivovaný a chtějí tento zápas vyhrát. A jelikož se jim tenhle první zápas vydařil se skórem 4:0, tak získali o to větší sebedůvěru a šli do toho v plném nasazení. Skóre otevřel Novák, který střelil 1. gól Bechlínu a už se to s ním vezlo až do konce turnaje, kdy měl na kontě 11 vstřelených branek a hned za ním Stránský s 6 branky.

Ale vystřelili si i kluci z obrany a to Kuchař s Kulichem, který po celou dobu perfektně bránili a nedávali moc šancí proniknout protihráčům a když už se tam někdo proklouznul, tak neměl opět šanci proti chytajícímu brankářovi Kaiserovi, který dnes z turnaje odjel s čistým štítem, jelikož neobdržel za celý turnaj ani jeden gól. Branku si dnes mohli dát i Fryč se Samselim, ale bohužel šanci promarnili buď špatnou komunikací na hřišti nebo jak bývá zvykem u všech střela jim prostě nesedla. Celý tým dnes předvedl dobrou práci a my mu děkujeme za 1.místo v turnaji

Zučastněná mužstva: ASK Lovosice, TJ Slavoj Úštěk, SK Štětí, FK Libochovice, Dynamo Podlusky, FK Bechlín

Sestava: Kaiser, Novák, Stránský, Kuchař, Samseli, Kulich, Fryč

Výsledky:

ASK Lovosice - Bechlín 4-0  (Novák 2, Stránský 1, Kuchař 1), SK Štětí 2-0 (Stránský 2 ), Dynamo Podlusky 3-0 (Novák 3), TJ Slavoj Úštěk (Novák 4, Stránský 2, Kuchař 1), FK Libochovice 5-0 (Novák 2, Stránský 1, Kuchař 1, Kulich 1)

IMG 20180224 WA0008