Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Dnes naši hráči konkrétně ročník 2009 získal další cenné zkušenosti v halovém turnaji na Koldůmu v Litvínově. Jsme určitě moc rádi, že jsme byli opět přizváni si zahrát v perfektní hale s dobrou atmosférou tento turnaj. Kluci si zde zahráli s týmy: Slavoj Žatec, TJ Krupka, FK Louny, FK Teplice a samozřejmě tam měl zastoupení i domací tým Litvínov a to hned trojnásobně. Kluci do toho šli od prvního zápasu na plno a snažili se s plným nasazením až do konce.

Byli bojovný, šli po míči, obrana za sebe nikoho nepouštěla a když ano, tak to vychytal brankář, který nejen v prvním zápase předváděl perfektní zákroky. Takže byli odměněni výhrou což je i nakoplo do dalšího. V druhém zápase se Žatcem remizovali a v dalším byl už zase aktivnější útok, který nastřílel Lítvínovskému "A" 7gólů a pouze dva jsme neubránili. Pak přišli na řadu Teplice a první čtyři minuty nás jako by omámili a nastříleli nám 3góly, takže přišla rychlá porada a kluci se opět nastartovali, ale bohužel nám jedenáct minut na srovnání nestačilo a zápas skončil 5:3 pro Teplice. Ale klobouk dolů za předvedenou bojovnost v tomto zápase jelikož to byl druhý jdoucí za sebou zápas, takže toho měli kluci plné kecky nebo spíš sálovky :-) Při posledním zápase už se projevila únava a s TJ Krupkou jsme rovněž remizovali což nás bohužel připravilo o místo na bedně. Takže jsme v tomto turnaji měli na kontě 2x remízu, 1x prohru a 4x výhru, takže myslím vzhledem k soupeřům dobrý nebo spíš super výkon od našich hráčů. Za výkon a perfektní zákroky byl oceněn hráč Lovosic Jan Kaiser jako nejlepší brankář turnaje. A naše ocenění si určitě zaslouží i zbytek týmu, který po celou dobu turnaje bojoval až do posledních sil což na nich bylo opravdu vidět. Díky kluci!

Sestava týmu: Kaiser Jan, Kuchař Marek, Konopásek Vojta, Kulich Jan, Zalabák Kuba, Hon Pavel, Veselý Kuba a Pícha Lukášcollage