Derby ovládli Lovosice

FK Libochovice : ASK Lovosice 2:5

Po velmi vydařeném prvním poločase jsme vedli 4:0 a zdálo se, že je po zápase. Začátek druhého poločasu však byl pro nás varující, protože domácí hráči vlétli na svého soupeře a po 15´ snížili stav na 2:4.  Od té doby jsme opět zabrali a v zápase dominovali, kdy ke konci přidal naši 5. branku Marčaník. Vyšlo nám i střídání kdy se ukázali hráči z lavičky. Škoda neproměněných brankových přéležitostí, výsledek mohl být pro domácí krutější.

Branky: 1´Espinosa (Lovosice), 25´Baborák (Lovosice), 31´Klouček (Lovosice), 32´Marčaník (Lovosice), 48´Musil (Libochovice), 62´ Horký (Libochovice), 90´Marčaník (Lovosice)

Sestava Lovosice: Vavrek, Zdvořák (68´Suchý), Vochomůrka, Kočina, Kovařík, Espinosa (58´Walter), Krpeš, Jušek, Baborák, Klouček (72´Osros B.), Marčaník (90´Stašek)

Sestava Libochovice: Krpeš, Novák, Wiesner, Chlouba, Hemerka, Hudík, Horký, Oros I., Tuček, Hudik, Musil (Červený, Urban, Šturm, Spodniak, Zůna, Košťál, Kozák M.)