Parádní trefa Klementa

TJ ČSAD Libouchec - ASK Lovosice 2:3 (0:1)

Bez šesti hráčů standardní sestavy (Marek, Vochomůrka, Husar, Zdvořák, Lenrt a Oros) jsme nastoupili na hřišti domácího TJ aktivně a již ve 3 minutě se prosadil Dominik Waltr, když zužitkoval akci po ose Krpeš, Marčaník, Walter 0:1.

O chvíli to mohlo být už pro domácí 0:2, bohužel Krpeš v pokutovém území přestřelil branku. Náš úvodní tlak vydržel 15 minut poté se hra vyrovnala a výsledek se do poločasu neměnil.V tom druhém jsme opět začali aktivně a vypracovali si dvě velmi slibné brankové příležitosti. Efektivní zakončení nám předvedl soupeř, když nás potrestal ze standardních situací. Dvakrát v 53. a 62. minutě se hlavou z rohového kopu prosadil domácí Libor Kučera 2:1. Od té doby jsme přidávali na tempu a diktovali hru. Libouchec hrozil z rychlých brejků Černohorského. Postupně jsme poslali do hry 5 čerstvých hráčů a na soupeři byla znát únava, bylo otázkou času, kdy se prosadíme. V 87. minutě byl v PÚ domácím brankářem faulován Marčaník, který sám pokutový kop proměnil. I na dále jsme šli za vítezstvím a vyplatilo se. Parádní střelou se Blýskl Lukáš Klement a zařídil tak veledůležité tři body.

Po domácí ztrátě Oldřichova s Kamenicí, jsme opět ve hře o postup. Ještě je dokonce 9 kol, poslední výsledky ukazují, že z první 7 mužstev může porazit každý každého. Naše hra se zvedla zařazením nových hráčů do sestavy, kteří určitě nezklamali a splnili naše očekávání. Vítězství je pro nás hodně důležité, pro důvěru v útočné fázi hry. Libouchec má kvalitu, doma body nerozdává, proto si výhry moc ceníme.

Sestava: Šafránek, Drbal (75´ Záruba), Suchý, Kočina, Klement, Espinosa (71´ Klug), Hušek, Krpeš, Krejčí (61´Baborák), Waltr (61´Zdvořák), Marčaník (90´Kovařík)

Branky: Walter, Marčaník, Klement

Sobota 21.4. 2018 od 10:15hod. ASK Lovosice - FK Křešice