Odevzdaný Benešov

ASK Lovosice - MSK Benešov n. Ploučnicí 5:0 (5:0)  Rozhodní padlo už v prvním poločase, když po 5 brankách našeho týmu nebylo o co hrát.

Soupeř z neznámých důvodů přijel pouze s 10 hráči, tomu odpovídala i jeho taktika hry. Neinkasovat velký příděl branek a hrozit z brejkových příležitostí. Jednu z nich řešil ještě v prvním poločase Šafránek s domácí obranou, tak nešťastně, že z toho byl pokutový kop (to už na ukazateli skóre svítil stav 3:0). Při kterém se vyznamenal domácí brankář, když střelu k pravé tyči chytil. Ve druhém poločase tempo hry polevilo a domácí hráči se předháněli v zahazování br. příležitostí. Bohužel další branku jsme už nevstřelili a tak po 90 minutách byl výsledek útkání 5:0.

Do zápasu jsme nasadili tři dorostence, 17-ti letého Vlašiče s Oncirkem a talentovaného odchovance Válka. Kluci nezklamali, jsou přínosem pro lovosický fotbal. V dalším kole zajíždíme na hřiště Kamenice, kde drží domácí neporazitelnost. Po ztrátě Oldřichova v Libouchci bude toto utkání klíčové pro udržení naděje atakovat 1. příčku tabulky.

Sestava: Šafránek, Klug, Kočina (Vlašič), Suchý, Husar, Oros (Válek), Klement, Krpeš (Lenrt), Krejčí (Oncirk), Espinosa, Marčaník

Sobota 2.6. 2018 od 17:00hod. FK Č. Kamenice - ASK Lovosice