Ačko se vrátilo do čela tabulky

TJ Střekov - ASK Lovosice 3:6 (1:4)

Druhý ze tří zápasů v řadě na hřištích soupeře jsme dokázali vyhrát, když jsme soupeři nadělili 6 branek.

Opět jsme šli rychle do vedení a náskok v 1. poločase navýšili už na rozdíl 4 branek. Bohužel ke konci se domácím podařilo snížit a šlo se za stavu 1:4 do kabin. Začátek té druhé kopíroval zápas v Kamenici, kde jsme také zaspali a rychle inkasovali 2:4. Naši hráči pod dojmem výsledku z 1. poločasu utkání jen dohrávali, bohužel soupeř z brejkových situací dokázal vstřelit ještě 1 branku. Naši hru ve 2. poločase oživil střídající Klug, který se prosadil i střelecky.

Po zaváhání Oldřichova s Děčínem jsme se dostali zpět na 1. příčku. V posledním kole zajíždíme do Proboštova a je jen na nás jak zápas zvládneme a podaří se nám toužený postup do KP.

Sestava: Marek, Záruba, Suchý, Kočina (Vochomůrka), Husar (Válek), Walter, Klement, Krpeš (Oros), Espinosa (Klug), Lenrt, Marčaník

Branky: Marčaník 4, Walter, Klug

Sobota 16. 6. 2018 od 17:00hod. TJ Proboštov - ASK Lovosice