Koncovka nás připravila o body

ASK Lovosice - SK Brná 0:1 (0:1)   Poprvé v soutěži jsme šli do utkání jako favorité, bohužel jalová koncovka nás připravila o body. Několik vyložených příležitostí ke skórování jsme nedokázali proměnit. Už v 5. minutě Marčaník zatáhl míč po levé straně do PÚ a předložil tutovku Espinosovi, který trefil pouze golmana Satka.

V 16. minutě Ahmed vybízí ke skórování Marčaníka, na přihrávku přes malé váno mu chybí krok. Klíčový moment utkání přichází v 25. minutě, rychlou rozehrávku standardky zachycuje na vlastní polovině Guth, přihrávkou nachází Králíka, který předvádí sólo z vlastní poloviny hřiště až do lovosického vápna, kde zakončuje podél Marka ke vzdálenější tyči.  Vyrovnat mohl Marčaník ve 37. minutě, když mu Walter naservíroval míč v pokutovém území, bohužel netrefil prázdnou branku.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, neproměňování vyložených šancí. V 50. minutě nabil Ahmed na hranici pokutového území Huškovi, který dělovkou nechal vyniknout brankáře hostí Salka.  V 57. minutě nachází Walter z pravé strany na malém vápně Ahmeda, který nedokázal usměrnit míč do odkryté branky............ atd.

I kdybychom hráli až do neděle, tak gól nedáme. Byl to takový zápas blbec. Nováčkovské štěstí, které jsme měli v předchozích zápasech, se k nám tentokrát obrátilo zády. Budeme muset přivést minimálně bod z Perštejnu. Pozitivum je, zařazení do týmu talentovaného Patrika Majera (ročník 2003), který odehrál 10. minut v utkání.

Sestava: Marek - Zdvořák, Kočina, Suchý, Husar (11. Husar) - Walter, Macháček (59. Lenrt), Hušek, Espinosa - Ahmed (70. Klug), Marčaník (80. Majer)

Sobota 10.3. 2018 od 14:00hod. FK Perštejn - FK ASK Lovosice

Odjezd velkého autobusu od stadionu v 11:00hod.