Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ASK Lovosice - FK Slavoj Žatec 3:2p (0:1)  Postavení mužstev v tabulce a domácí prostředí nás pasovalo do role favorita. To jsme jednoznačně neplnili, proto konečnou remízu 2:2 zachraňoval 2 góly Marčaník. Tentýž hráč mohl v utkání vstřelit hetrick, bohužel ještě v 1. poločase neproměnil pokutový kop. A když ani hosté nedokázali zužitkovat ten svůj ve druhém, tak zápas skončil v základní hrací době nerozhodně.  Závěrečný penaltový rozstřel byl, jak je u nás už zvykem v režii Franty Marka. Díky němu jsme získali alespoň druhý bod.

 

 

Vzhledem k tomu, že jsme v utkání dvakrát dotahovali a máme po odehraném 15. kole dost bodů, tak jsme moc spokojeni. Jako nováček soutěže máme 27 bodů, které nás posunuly až na krásné 5. místo tabulky KP kde přezimujeme.  Do jarních bojů nesmíme zaspat, tak jako tomu bylo v loňské sezóně. Proto bude naše zimním příprava mnohem propracovanější, snad jsme se ponaučili z vlastních chyb.

Sestava: Marek - Zdvořák (26. Uka), Klug, Kočina, Klement -  Walter, Macháček, Hušek, Espinosa (74. Suchý) - Ahmed, Marčaník

Připravenii: Šafránek, Majer, Lenrt, Uka, Záruba, Suchý

Branka Lovosice: Marčaník 2