Ani čtyři branky nestačily na body

ASK LOVOSICE - FK TATRAN KADAŇ 4:5 (3:2) Druhé jarní utkání nám bodově nevyšlo, jestli jsme si po zápase se Štětím stěžovali na špatnou koncovku, tak utkání s Kadaní bylo pravý opak. Celkem 9 branek určitě potěšilo oko diváka, bohužel domácím trenérům určitě radost nepřinesly.

Už v prvním poločase museli řešit hned 2 střídání kvůli zranění, nejprve Walter pro naražená žebra a následně Záruba se svalem. Přesto lovosičtí fotbalisté zvládli první poločas lépe, když po brankách Kluga a Espinosi 2 (1 z pokutového kopu po faulu na Stejskala) vedli v utkání 3:2.

V tom druhém jsme doslova výhru soupeři darovali, svoji nedisciplinovaností umožnili soupeři 3 krát skórovat. V závěru, když už jsme hráli bez vyloučeného Matěje Waltera, dokázal korigovat výsledek mladý Václav Chládek.

Trenér Roman Podrazil: Těžko se k tomu vyjadřuje, chtěli jsme doma plný bodový zisk. Od začátku nám nic nevycházelo, soupeři zase snad všechno, a když ne, tak uděláme žákovskou chybu. Dneska jsme velmi špatně bránili jako tým. To co nás zdobilo na podzim nám nevychází i díky velké marodce. Dlouhodobě zranění Suchý, Walter, Zdvořák, Záruba, Marek ..... atd.  Budeme se z toho muset dostat sami a rychle na tyto prohry zapomenout, teď jedeme do Krupky, která je ve formě.

Branky Lovosice: Espinosa 2, Klug, Chládek

Sestava: Šafránek - Klug, Hušek, Kočina, Záruba (41. Majer) - Walter Dominik (32. Lenrt), Klement, Stejskal, Oncirk (81. Chládek) - Walter Matěj, Espinosa

Připraveni: Zdvořák Jan, Vlašič Jiří, Zdvořák Marek