Vedení jsme neudrželi

TJ JISKRA MODRÁ - ASK LOVOSICE 4:1 (1:1) Po podařeném prvním poločase, kdy jsme se ujali vedení už v 7. minutě Dominikem Waltrem a byli o trochu lepším týmem na hřišti, jsme totálně vyhořeli v tom druhém.

Nedisciplinovanost našich hráčů a školácké chyby umožnili domácím zcela ovládnout utkání a zaslouženě zvítězit. Vyrovnávající branka přišla na konci 1. poločasu a další 3 jsme inkasovali v tom druhém, jednu dokonce od Ahmeda, který ještě na podzim oblékal dres Lovosic.

Dlouhodobá marodka klíčových hráčů nás omezuje nastupovat v ideální sestavě, což je jednou z příčin špatných výsledků v jarní části soutěže……