Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ASK LOVOSICE -  FK JÍLOVÉ 2:1 (2:0)  Naši hráči měli velmi dobrý vstup do utkání, hned od začátku si vytvořili mírný tlak a přicházely i šance. Ta na vstřelení branky přišla v 18.minutě,

když Stejskal zahrál přímí volný kop, který si hlavou srazil do vlastní branky Červenka 1:0. Předváděná hra našich byla v prvním poločase opět kvalitnější a z několika dalších příležitostí se ujala v 35. minutě,  individuální dovednost předvedl Stejskal, který si prvním dotekem obhodil vyběhnutého brankáře Voseckého a následně skóroval z poza vápna do prázdné branky 2:0. Zato druhý poločas, to je doslova nešvar našeho mužstva na jaře, jakoby nastoupil jiný tým, najednou přestaneme hrát a s ubývajícím časem přichází i nervozita a strach o výsledek. To mělo za následek snížení ke konci utkání 83.minutě, když Šafránkovi vypadl míč z rukou a Vosecký se dokázal prosadit mezi našimi obránci 2:1. Naštěstí naši hráči nepřipustili další zkrat a tak 3 body do tabulky KP zůstaly doma.  

Branky Lovosic: vlastní Červenka, Stejskal

Sestava: Šafránek - Klug, Zdvořák, Kočina, Klement - Lenrt - Dominik Walter, Hušek (90. Neruda), Stejskal, Espinosa (81. Oncirk) - Matěj Walter

Připraveni: Zdvořák Jan, Husar, Vlašič, Rambousek, Majer