Nepřesná muška

FK ASK Lovosice - TJ Spartak Perštejn  0:2  (0:1)  Poslední domácí utkání v SR 2018/2019 našim hráčům moc nevyšlo. Už výsledek napovídá, že jsme se v utkání opět trápili se střeleckou potencí. Hosté, jestli chtěli pomýšlet na setrvání v soutěži, museli v tomto zápase bodovat.

Byli sice více na míči, přesto si vyložené šance nevypracovávali. A tak z prvního poločasu stojí za zmínku přísně nařízený pokutový kop ve 40. minutě, který hostující Dolejška se štěstím proměnil. Druhý poločas byl z naši strany aktivnější a dokázali jsme si vytvořit několik dobrých příležitostí, bohužel bez vstřelení branky. V závěru utkání, když jsme na hřiště poslali čerstvé hráče a otevřeli naši hru s cílem vyrovnat, nás potrestal v 87. minutě hostující Gansukh 0:2.

Sestava: Šafránek - Klug (63´Zimák),  Zdvořák Marek (76´Rambousek), Husar, Záruba (57´Klement) - Walter Dominik, Hušek, Stejskal, Baborák (70´Chládek) -Espinosa (76´Rambousek), Walter Matěj.