Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Vstup do nového ročníku KP 2019/20120 se našim fotbalistům vůbec nepovedl. V prvním utkání jsme zajížděli na půdu největšího favorita soutěže Mostecký FK, v 15. minutě byl vyloučen brankář Němec. Náš tým se v oslabení nedokázal vyrovnat silnému soupeři a odvezl si 8 branek.

Druhé utkání s Vilémovem, které jsme odehráli na domácí půdě, výsledkově není hrozivé, přesto vysoká porážka z Mostu nás poznamenala více, než jsme si mysleli. Předvedli jsme asi nejhorší výkon za poslední dobu. Nepomohla nám ani zlepšená hra ve 2. poločasu.

"Když nedokážeme pořádně ohrozit branku soupeře, tak nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. I přes špatný start nesmíme věšet hlavy, hráli jsme proti nejsilnějším týmům soutěže a náš tým prochází generační obměnou. Věřím, že v následujících utkáních máme na to bodovat", řekl po zápase domácí kouč Roman Podrazil.

18.8.2019 ASK Lovosice - SK STAP-TRATEC Vilémov 0:2 (0:1)

Sestava Lovosice: Šafránek - Zimák (46. Neruda), Rambousek (46. Král), Zdvořák (46. Lenrt), Krejčí (81. Chládek) - Walter, Suchý, Hušek, Baborák - Klug, Espinosa

Branky Vilémov: 18´Vavroušek, 57´Havel

10.8.2019 Mostecký FK - ASK Lovosice 8:0 (5:0)

Sestava Lovosice: Němec (15. Šafránek), Suchý, Zdvořák, Rambousek, Neruda - Walter, CHládek, Záruba (49. Vlašič), Baborák - Klug, Espinosa

Branky Most: 32´, 39´, 45´, 73´Benda, 13´Valenta, 18´Tancoš, 55´Hejtmánek, 75´Dvořák