Mizérie pokračuje

FK ASK Lovosice  -  TJ Sokol Srbice 1:4  (1:1)

S favorizovanou Srbicí jsme nezačali špatně,  taktické pokyny pokrýt Martykána a hrát jednoduchý přechod do útočné fáze nám vycházelo až do 34. minuty.

Záruba udělal školáckou chybu, když místo odkopu do zázemí chtěl zahrát "rybičkou" míč  Šafránkovi, bohužel ho netrefil podle jeho představ a tím "namazal" Martykánovi do vyložené šance 1:1. Po téhle ráně se naši hráči nedokázali vzchopit. Ba naopak, naše hra šla rapidně dolů a i díky tomu jsme inkasovali ve 2. poločase další 3 branky. Za zmínku z naši strany stojí vstřelená branka
z vydařené standardky Klugem v 16. minutě prvního poločasu.

Roman Podrazil: "Utkání jsme nezvládli, kdyby jsme udrželi stav 1:0 do konce poločasu byla šance něco uhrát. Pod tíhou neúspěchů máme neskutečnou deku ...."

Branky Lovosice: Klug

Sestava Lovosice: Šafránek – Záruba (55´Neruda), Bělík, Klug, Zimák - Walter,  Hušek (30´Král), Suchý, Zdvořák, Espinosa  (69´Baborák)  - Marčaník.

Připraveni: Neruda, Král, Baborák, Marek.

FK Jílové  -  FK ASK Lovosice 5:2 (3:1)

Zápas o 6 bodů naši hráči nezvládli, hrálo se na promáčeném hřišti a každý výpadek soupeře do pokutového území byl nebezpečný a pro obě obrany velmi těžko bránitelný. Naši hráči bohužel pokračovali v průměrném výkonu a inkasovali nepříjemného „bůra“, jednu branku si dokonce vstřelili nešťastně sami.

Roman Podrazil: „Každý hráč si musí sáhnout do svědomí, takhle se o body nehraje. Určitě v příštím utkání uděláme změny, hrát budou jen ti, kteří se chtějí o body pro lovosický fotbal poprat. “

Branky Lovosice: Marčaník, Bělík

Sestava Lovosice: Šafránek  -  Záruba, Bělík, Klug, Zimák (46´Král)  - Walter, Hušek (27´Suchý),  Zdvořák (58´Neruda), Baborák (80´Rambousek)  -  Espinosa ,  Marčaník

Připraveni: Loubal, Suchý, Neruda, Rambousek, Král.