Povinné vítězství "béčka".

ASK Lovosice "B" : Medvědice 8:0 (3:0) - góly: 3x Červenka, 1x Wald, Přeučil, Lenrt, Husár, Krejčí.

Tým Medvědic z konce tabulky neměl být pro lovosicické béčko překážkou v zisku tří bodů.

Proto nikdo nic jiného než výrazné vítězství ani neočekával. Prognóza se potvrdila od samého začátku.  Hned ve druhé minutě těsně přestřelil branku soupeře Wald, do dalších šancí se dostali Červenka, Lenrt a Přeučil. Skóre nakonec otevřel v 15. minutě prvně jmenovaný, když perfektně umístil pod břevno přihrávku Kluga. Hosté kladli odpor pouze v obranné činnosti, přesto do poločasu inkasovali ještě dvakrát. Ve 23. minutě po přihrávce Červenky skóroval Přeučil a ve 30. minutě zápasu krásně trefeným přímým kopem z 21 metrů stanovil na poločasový výsledek 3:0 Lenrt.

Druhý poločas nabídl stejný obraz jako půle první. Již ve 46 minutě poslal přesnou přihrávkou Lenrt dopředu Husára a ten zkušeně zasunul míč podlél vybíhajícího brankáře Lisce (nejlepšího hráče hostí) do branky. Poté následoval čistý hattrick Červenky (56., 70. a 78. min.) a v 85.minutě stanovil na konečných 8:0 Krejčí.

Oba trenéři Lovosic Vyskočil a Žembera se shodli na tom, že k výraznému vítězství, aniž by se nějakým způsobem snižovala chuť hráčů po vítězství,  stačil domácím pouze průměrný výkon. V jarní části soutěže jsme si tak již zvykli, že naši soupeři nechtějí "hrát fotbal", ale zaměřují se pouze na bránění se záměrem inkasovat co nejméně branek. Jiné to však bude zřejmě příští týden, kdy béčko hraje v neděli od 17. hodin v Býčkovicích, na hřišti druhého týmu v tabulce. Také Býčkovice mají jistý postup do baráže a výsledek tohoto zápasu se již bude v nádstavbové části započítávat.

Sestava: Šafránek - Zimák, Poláček, Stašek, Husár, Lenrt, Červenka, Krejčí, Klug, Přeučil (46´Krpeš), Wald (46´Hrůza).