Vražkov - Lovosice "B" 2:7 (0:5)

Vražkov - FK ASK Lovosice 2:7 (0:5)

Již první poločas stačil Lovosicím, aby si zajistily hladké vítězství a další 3 body v cestě za postupem do III. třídy.

Ve svém dalším kvalifikačním utkání na hřišti Vražkova ihned po zahajovacím hvizdu rozhodčího plně ovládly hru, zatlačily soupeře do vlastní šestnáctky a již v 10. min. Richter po přihrávce Poláčka otevřel skóre.

O dvě minuty později poslal Marčaník do šance Červenku a ten si s domácím golmanem poradil - 0:2. Třetí branku vstřelil ve 21. minutě po hezké individuální akci Marčaník. Po několika dalších šancích hostí rozvlnil síť vražkovské branky ve 40. min. Klug  a poločasové skóre uzavřel ve 45. min. po Havránkově přihrávce Podrazil.

Hned v úvodu druhého poločasu překvapil obránce i brankáře hostí krásnou střelou z otočky vystřídajivší Dubeň a snížil na 1:5. Hosté si po této brance sice nadále udržovali převahu, ale již se vytratila nápaditost, lehkost, zakončování akcí bylo nepřipravené, bylo až příliš nepřesných přihrávek. Přesto v 67. min. po Richterově přihrávce zvýšil Marčaník na 1:6 a v 79. min. pro změnu Marčaník přihrál Červenkovi, který vstřeli sedmou branku Lovosic. Na konečných 2:7 upravil deset minut před koncem utkání domácí Hrstka.

Z pohledu Lovosic lze hodnotit utkání jako úspěšné, byť jsme v podání "béčka" viděli vydařenější zápasy. Nicméně v kvalifikaci tým navýšil svůj náskok v čele tabulky na 7 bodů a v případě nedělního vítězství nad Střížovicemi si mohou zabezpečit jistotu postupu. Toto utkání začíná v 17,00 hodin.

Lovosice nastoupili v sestavě: Šafránek - Klug, Poláček, Zimák, Stašek, Havránek, Podrazil, Richter, Klement (46´ Krpeš), Červenka, Marčaník.

Branky: Marčaník 2x (21´, 67´), Červenka 2x (12´, 79´), Richter (10´), Klug (40´), Podrazil (45´).