Béčko deklasovalo vítěze skupiny "B"

FK ASK Lovosice "B" - Dynamo Střížovice 13:0

Před zahájením kvalifikace o postup do III. třídy se vítěz skupiny B IV. třídy Dynamo Střížovice netajil s tím, že se považuje za horkého favorita na postup.

Dokonce si přál, aby v den pořádaných oslav 70. výročí založení klubu ve Střížovicích hostil právě vítěze skupiny A Lovosice "B".

Los jim v tomto případě sice nepřál, avšak po skončení tohoto vzájemného utkání to kapitán hostí Kocík kvitoval slovy: "Ještě, že tak. Dostat takový příděl doma před 150 diváky by byl pořádný trapas".

Utkání mělo od první minuty jednoznačný průběh.  Skóre otevřel již v 7. min. Lenrt po bezchybné přihrávce Červenky, ten sám zvyšoval o dvě minuty později po asistenci Podrazila. Za další dvě minuty bylo o zápase prakticky rozhodnuto, když po hezké kombinaci s Klugem Červenka zvýšil na 3:0. Do poločasu skórovali ještě Hrůza a Havránek.

Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Naopak, domácí pokračovali v líbivé kombinační hře a další gólový příděl zahájil ve 49. min. Přeučil. K němu se střelecky přidali ještě Stašek, Hrůza, Havránek a Červenka, na konečých 13:0 upravil opět Přeučil.

Lovosické béčko si tímto vítězstvím již zajistilo jistotu postupu do III. třídy, neboť sedmibodový náskok v tabulce by i v případě nulového zisku ve zbývajících třech utkáních stačil na druhé postupové místo. K tomu však druhý lovosický trenér Mário Žembera řekl: "Ano, postup je jistý, ale druhé místo bych nepovažoval za úpěch. Do soutěže jsme vstupovali s tím, že postoupit musíme, ale za úkol jsme si dali první příčku".

Sestava FK ASK Lovosice "B": Šafránek - Hrůza, Richter, Zimák, Stašek (46´Přeučil), Krejčí, Lenrt (46´Wald st.), Podrazil, Klug (46´Krpeš), Havránek (75´Wald), Červenka

Branky: 3x Červenka (9´, 11´, 79´), 3x Přeučil (49´, 54´, 84´), 2x Hrůza (24´, 69´), 2x Havránek  (44´, 71´), Lenrt (7´), Wald (51´), Stašek (64´).