Další příděl tentokrát "schytal" Vražkov

FK ASK Lovosice "B" : SK Vražkov 15: 0 (6:0)

Hosté nepřijeli do Lovosic s velkými nadějemi na úspěch, avšak s patnáctigólovým přídělem zajisté nepočítali.

Přitom průběh utkání naznačil již jeho začátek, když ve 2. min. po Klugově přihrávce otevřel skóre Krpeš a o dvě minuty později vymetl z přímého kopu Červenka pavučinu šibenice vražkovské branky. Domácí hráči předváděli hezkou kombinační hru, dobrý pohyb na hrací ploše, vytvářeli si gólové příležitosti. Další branky proto na sebe nenechaly dlouho čekat. V 16. min. Oncirk uvolnil Kluga a ten nezaváhal - 3:0. Již o dvě minuty později Husár připravil gólovku Zubatému, který si skvěle poradil s hostujícím brankářem. Dvě minuty před přestávkou viděl Chládek nabíhajícího Červenku, přesnou přihrávkou mu umožnil vstřelit další branku a již v následující minutě uzavřel poločasové skóre 6:0 po Krpešově přihrávce Vojta Zubatý.

Druhý poločas nabídl podobný obraz jako půle první, avšak hostům začaly viditelně docházet síly. Nepomohla jim ani výměna brankáře, signál k další kanonádě dal ve 49. min Klug po přihrávce Krpeše, v 51. minutě předvedli hezkou kombinaci dorostenci Zubatý s Oncirkem a druhý jmenovaný zvýšil na 8:0. Hosty definitivně srazili do kolen devátým gólem po sólu v 53. min. Červenka a v 60. min. po Oncirkově přihrávce Klug rozsvítil na ukazateli skóre desítku. Mezi 63. a 85. minutou přišly chvíle střelecky disponovaného Červenky, který skóroval hned čtyřikrát. Třešničkou na dortu byl v 88. minutě gól kapitána Tomáše Zimáka, který z 35 metrů přehodil chybně vyběhnuvšího hostujícího brankáře a upravil na konečných 15:0.

Domácí předvedli velmi hezký výkon. Utkání se nadmíru vyvedlo Aleši Klugovi, střelecky vynikl Miloš Červenka, když dokázal skórovat sedmkrát a je velmi blízko k ocenění nejlepšího střelce soutěže, před druhým býčkovickým Anderlem má před posledním zápasem náskok 7 branek. Ve velmi dobrém světle se ukázali všichni tři dorostenci - Oncirk, Zubatý i Chládek, které trenéři zařadili do základní sestavy.

Domácí nastoupili v sestavě: Šafránek - Husár, Zimák, Stašek - Krejčí, Krpeš, Chládek, Klug - Zubatý (55´Wald), Červenka, Oncirk.

Branky: Červenka 7x (4´, 43´, 53´, 63´, 70´, 82´, 85´), Klug 3x (16´, 48´, 60´), Zubatý 2x (18´, 44´), Krpeš 1x (2´), Oncirk 1x (51´), 1x Zimák (88´).