Vítězství se nerodilo snadno

FK Viktorie Čížkovice - ASK Lovosice "B" 1:2 (1:0)   Lovosický nováček ve III. třídě po dvou výrazných vítězstvích na domácím půdě hostoval na hřišti Čížkovic. Domácí po dvou prohrách nutně potřebovali bodovat, což se odrazilo na jejich bojovném výkonu. Lovosice měly sice od začátku utkání územní převahu, ale jen těžko se dostávaly do střeleckých příležitostí.

Narážely na zhuštěnou obranu Viktorie, jejíž hráči se pokoušeli pouze o ojedinělé brejky, se kterými obrana Lovosic dirigovaná Tomášem Zimákem neměla větší potíže. Ve 36. min. se však přeci jenom uvolnil kapitán domácích Gajdoš, utekl po levé straně, přehodil vybíhajícího Šafránka a zajistil nečekané vedení domácích.

V přestávce provedli trenéři Lovosic výraznou změnu v sestavě, vystřídali tři hráče ve snaze posílit ofenzívu a vytvořit ještě větší tlak na soupeřovu branku. Ukázalo se, že to byl dobrý tah, Lovosice plně ovládly hru a hrálo se v podstatě na jednu bránu. S narůstající převahou se rodily gólové příležitosti, které v 59. a v 65. minutě dokázal proměnit kanonýr Červenka. Na výraznější odpor se Viktorie nezmohla a protože již žádná branka nepadla, odvezlo si lovosické béčko zaslouženě, zejména za hru ve druhé půli, cenné tři body.

FK ASK Lovosice "B" : Šafránek - Husár, Zimák, Poláček, Stašek (46´Hrůza) - Krejčí, Richter, Chládek (46´Havránek), Válek (83´Quyen Anh) - Oncirk (46´Krpeš),  Červenka.

Branky: Červenka (59´, 65´)