Béčko v přípravě vítězně

FK ASK Lovosice "B" - Sokol Velké Žernoseky 5:1 (1:0) - (16´vlastní, 64´Krpeš, 66´a 76´Oncirk, 78´Chvojka)

V prvním letošním přípravném utkání hostilo lovosické béčko účastníka okresního přeboru Sokol Velké Žernoseky.

V celkem kvalitním zápase začala obě mužstva v rychlém tempu, první poločas probíhal za mírné převahy domácích.

Ti si vytvořili několik dobrých šancí, ale padl pouze jediný gól, když si po centru Krpeše hlavou srazil míč do branky žernosecký stoper.

Také ve druhé půli se začalo svižně, avšak s přibývajícími minutami tempo postupně opadalo. Přispěl k tomu nejen studený déšť, ale na obou týmech se začalo  projevovat tréninkové manko po zimní přestávce. V konečné fázi měli přeci jenom více sil domácí hráči. Prosadili se i střelecky a zatížili konto soupeře dalšími čtyřmi góly, zatímco soupeř překonal Hrůzu v brance pouze jednou.

Trener Vyskočil: "Na začátek sezony celkem slušný zápas. Byl jsem spokojen zodpovědným přístupem i nasazením všech hráčů. Navíc se opět potvrdilo, že mladí dorostenci, kteří dnes nastoupili, jsou pro mužstvo přínosem. Dobře zapadli to týmu, hru navíc obahatili bojovností a dravostí."

Lovosice "B" nastoupili v sestavě: Hrůza - Poláček, Richter, Zimák, Peták, Krpeš, Chvojka, Stašek, Krejčí, Neruda, Oncirk.

Další přípravné utkání sehrají lovosičtí opět na umělé trávě v neděli 17.2. od 16,00 hod. s mužstvem Litoměřice "C".