Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

FK ASK Lovosice "B" - Litoměřice "C"  1:3 (0:2) - (50´Červenka)

V dalším přípravném utkání hostilo lovosické béčko na umělé trávě účastníka 1B třídy Litoměřice "C". V mlhavém počasí začali domácí svižně a vytvořili si tlak na litoměřickou branku.

Vypracovali si i několik slibných šancí, do největší z nich se dostal Havránek, avšak  z malého vápna poslal míč těsně nad. K obratu v utkání však došlo po 16. min., když se Havránek ve zdánlivě nevinném souboji o míč zranil (vykloubené rameno) a musel být odvezen do nemocnice. Od té chvíle hrály Lovosice pouze v deseti hráčích, protože trenér Vyskočil neměl k dispozici žádného hráče na střídání. Litoměřice ovládly střed hřiště a rušněji bylo již spíše před lovosickou brankou. Obrana domácích byla v neustálé permanenci, ve 33. a 42. min. nedokázala uhlídat utočníky soupeře a míč skončil dvakrát v síti brankáře Havlovce.

Ač v početním oslabení,vstoupili domácí do druhého poločasu s odhodláním s výsledkem ještě něco udělat. Snaha byla korunována v 50.min. gólem Červenky. Poté však na umělé trávě již i tak hustá mlha zhoustla natolik, že nebylo vidět ani na druhou stranu šířky hřiště, natož na branky. Prakticky bylo po fotbale, ale ještě tři minuty před tím, než rozhodčí v v 72. minutě zápas předčasně ukončil se míč vynořil z mlhy před domácí brankou a skončil v síti. Dokonce ani nikdo z hostů nevěděl, kdo byl vlastně autorem třetí litoměřické branky.

"Potěšitelná zpráva přišla z litoměřické nemocnice, Havránkovi rameno "nahodili" zpět a rentgen neprokázal poškození ramenních vazů. Radkovi přejeme rychlou rekonvalescenci a těšíme se na jeho návrat na hřiště", řekl po utkání trenér Vyskočil. Dodal, že samotné utkání lze jen těžko hodnotit, protože tentokrát mlha nedovolila, aby se na hřišti odehrál kvalitní fotbal, a za normálních okolností by rozhodčí zřejmě utkání ani nezahájil.

Domácí nastoupili v sestavě: Havlovec - Anderle, Zimák, Hrůza, Krejčí, Stašek, Krpeš, Chvojka, Havránek, Červenka, Neruda.

V sobotu 23.2. by od 13,00 hod. mělo béčko odehrát na umělce další přípravné utkání, tentokrát s týmem Brňan. Zda se však tento zápas uskuteční bude jisté až ve středu, neboť brňanští mají problém s kádrem, ve středu oznámí, zda přijedou či nikoliv.