Bčko - Litoměřicko C

FK Litoměřicko "D" - FK ASK Lovosice "B" 0:6 (0:3)  Přestože lovosické béčko přijelo k dalšímu mistrovskému utkání do Mlékojed bez zraněného kanonýra Červenky, odvezlo si výrazné vítězství. Konto domácího mužstva zatížilo šesti brankami a potěšilo zejména velmi dobrou kombinační hrou.
Svému soupeři nedovolili lovosičtí téměř nic a po celý zápas udávali tón hry. Brankostroj zahájil již v sedmé minutě s velkou chutí hrající Podrazil, když pohotově zužitkoval přihrávku Krejčího. Již o pět minut později vystřelil Husár, jeho střelu sice brankář domácích vyrazil, ale odražený míč umístil do branky Krpeš. V 19. min. si spolupráci zopakovali Krejčí s Podrazilem, který skóroval po dlouhém centru Krejčího do šestnáctky soupeře a uzavřel poločasový účet.
   Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hosté pokračovali v náporu, udržovali rychlé tempo hry, což na domácí platilo. V 54. min. utekl po pravé straně Krejčí, v tomto případě zakončoval sám a počtvrté překonal domácího brankáře. A právě tento hráč dal opět o sobě vědět v 67. min. další gólovou šanci ideální přihrávkou nabídl Chládkovi, který přímo "z první" zvýšil na 5:0. Poslední branku zaznamenal po přesné přihrávce Nerudy umístěnou ránou Hrůza.
   Lovosické béčko tentokrát předvedlo líbivý, nápaditý a rychlý fotbal. Velmi dobrý byl pohyb a kombinační hra, na kterou soupeř nedokázal najít účinnou protizbraň. Zápas se nadmíru vydařil zejména Podrazilovi a Krejčímu, avšak ocenění si tentokrát zaslouží celý tým.
Branky Lovosic: 7´a 19´Podrazil, 10´Krpeš, 54´Krejčí, 67´Chládek, 81´Hrůza
Sestava Lovosic: Zdvořák - Husár (46´Chládek), Zimák, Poláček, Hrůza, Svoboda, Krpeš, Richter, Krejčí, Neruda, Podrazil.
Další utkání sehrají Lovosice "B" na svém hřišti v neděli 14.4. od 16,30 hod. s Třebívlicemi, současně třetím týmem v tabulce.