Béčko si upevnilo vedení v tabulce

FK Vchynice - FK ASK Lovosice "B" 1:3 (0:2) - 6´ a 31´Krejčí, 70´Klug
 Béčko Lovosic nastoupilo v tomto utkání v sestavě: Kozák - S.Hrůza, Zimák, Poláček, Neruda, Krejčí (83´Majer), Krpeš, Richter, Klug, Podrazil (91´Svoboda), Lenrt (89´Zuch) // Rambousek, Chládek
Vzájemný střet dvou vedoucích mužstev tabulky III. třídy byl v podstatě soubojem o postup do okresního přeboru. Lovosické béčko přijelo do Vchynic s dvoubodovým náskokem, ale s jedním odehraným zápasem navíc.
A důležitost utkání byla na obou týmech patrná. Napjatá atmosféra vládla nejen na hřišti, ale i v hledišti. Obě mužstva nastoupila s odhodláním zvítězit a získat plný bodový zisk. Zatímco Lovosice byly fotbalovější, techničtější i rychlejší, domácí svůj nedostatek nahrazovali důrazem a tvrdostí, avšak stále v přijatelné míře ohledně rámce pravidel.  A jelikož i lovosičtí dokáží přitvrdit hru, rozvášněni byli především domácí fanoušci.
   Že se utkání bude odehrávat převážně  v režii hostí nasnačila již 6. minuta, když se po levé straně prosmýkl vchynickým obráncům Krejčí a přízemní střelou podstřelil domácího brankáře. Domácí spoléhali pouze na rychlé brejky, avšak lovosická obrana byla tentokrát velmi soustředěná a do vyložené šance svého soupeře v podstatě vůbec nepustila.          Další ránu domácímu týmu zasadil v 31. minutě opět Krejčí. Po skvělé kombinaci několika hráčů uplatnil svoji rychlost, naběhl si do volného prostoru a podruhé skóroval.
   Domácím svitla naděje na zvrácení nepříznivého  výsledku hned v úvodu druhého poločasu, když se hostující obrana dopustila jediné vážné chyby v zápase. Po otálení s rozehrávkou zachytil Poláčkovu přihrávku domácí útočník Petr Hrůza a podél vybíhajícího Kozáka snížil na 1:2. Více však již Lovosice Vchynicím nedovolily. A když se v 70. minutě dostal do brejku Klug, nezaváhal a s přehledem vsítil rozhodující branku.
Vrásky lovosickým trenérům však udělalo zranění Krejčího, když mu jeden z domácích hráčů přišlápl kotník a jeho start v příštím utkání proti Býčkovicím je nejistý. A protože pravděpodobně  ani Červenka nebude moci ještě nastoupit, bude útočná síla Lovosic značně oslabená. Toto utkání se odehraje v Lovosicích v neděli 28.4.od 17. hodin.