Hladké vítězství béčka

FK ASK Lovosice "B" - TJ Sokol Býčkovice 7:0 (2:0) Lovosické béčko v sestavě Kozák - Hrůza, Zimák, Poláček, Vlašič, Svoboda (46 min.Oncirk), Stejskal (70.min. Anderle), Krpeš, Krejčí, Neruda, Podrazil si s Býčkovicemi, které si ještě před začátkem soutěže stanovilo za cíl postup do OP, poradilo bez problémů.

Skóre otevřel již ve druhé minutě Podrazil po přesné přihrávce Krpeše. Když ve 14. min. Stejskal z přímého kopu zvýšil na 2:0, bylo o vítězi v podstatě rozhodnuto. Hosté se zaměřili pouze na bránění se snahou obdržet co nejméně branek. Dařilo se jim to i přes několik slibných šancí Lovosic až do 58. minuty. To se prosadil Krpeš a snaha býčkovických zabránit debaklu se ukázala jako marná. Domácí se rozstříleli a další branky přidali ještě Stejskal, Poláček, Neruda a Podrazil.

Lovosická rezerva svým vítězstvím udělala další krok k postupu do okresního přeboru. Podle slov trenéra Vyskočila je však potřeba soustředit se na zbývající zápasy, protože jakékoliv zaváhání by se ještě nemuselo vyplatit. Další utkání sehraje béčko na hřišti posledních Podsedic v sobotu 4.5. od 14. hodin.

branky - 2´a 83´Podrazil, 14´a 65´Stejskal, 70´a 81´Neruda, 58´Krpeš.