Debakl béčka v Libotenicích

SK Libotenice - FK Lovosice "B" 6:1 (3:0) - 89´Laube

Lovosická rezerva nejela na hřiště vedoucího týmu tabulky s velkými ambicemi. Přesto v úvodu utkání svého soupeře zaskočila a přitlačila jej na jeho polovinu. Lovosičtí hráči se dostávali i do slibných šancí, avšak ani jedna nebyla dotažena do konce.

Ke zlomu došlo ve 20. a 22. minutě, kdy si hosté nešťastně dvakrát srazili míč do vlastní sítě. Dvougólový náskok dodal domácím sebevědomí, uklidnili se a utkání se stalo jednostrannou záležitostí. Lovosice se zmohly pouze na ojedinělé protiútoky, domácího brankáře ale vážně neohrozili. Když ve 32. minutě liboteničtí zvýšili na 3:0, bylo definitivně rozhodnuto.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, domácí přidali v 58., 64. a 68. minutě další tři góly, za Lovosice vstřelil čestnou branku v 89. min. Gaube. Lovosickým se nedá upřít snaha, ale v tomto utkání na svého soupeře nestačili. Je na místě vyzdvihnout výkon a bojovnost Šafránka, který tentokrát nestál v brance, ale nastoupil v poli, dobré momenty měl i Rambousek.

Lovosice nastoupily v sestavě: Loubal - Krejčí (K), Podrazil, Neruda (62´Fryč), Gaube, Richter, Peták, Svoboda (46´ Červenka), Šafránek, Oros, Rambousek.

V příštím kole hostí béčko Lovosic na svém hřišti v neděli 8.9. od 17. hod. Černiv.