Po divoké přestřelce pouze bod

ASK FK Lovosice "B" - TJ Sokol Černiv 4:5 (0:1) /penalty 4:5/ -   3x Gaube (48´, 64´a 90), 1x Richter (86´)

Domácí si tentokrát věřili na plný bodový zisk. Po celé utkání měli převahu, soupeř spoléhal pouze na rychlé brejky.

Ale zatímco lovosičtí marně dobývali soupeřovu branku, jejich snaha ztroskotávala na nepřesnosti přihrávek, špatném pohybu před šestnáctkou a zdlouhavé rozehrávce, rychlé brejky soupeře byly daleko nebezpečnější. Obránci si během celého zápasu s nimi příliš nedokázali poradit, ale skvělý Šafránek v domácí brance třikrát dokázal tváří v tvář zmařit vyložené šance soupeře. Kapituloval až ve 40. min. když jej nadvakrát překonal hostující Baran.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním otočit skóre. Vyrovnat se jim podařilo již po třech minutách hry, když se prosadil Gaube, avšak jejich radost trvala pouhé dvě minuty. Po dalším rychlém brejku šli hosté opět do vedení. Od té doby byla hra rozháraná, často přerušovaná, Černiv vycítil šanci na bodový zisk a drobení hry mu vyhovovalo. Nicméně, opět to byl Gaube, který znovu srovnal skóre. V těchto chvílích se hrálo téměř výhradně na polovině hostí, ti však nevynechali jedinou příležitost k rychlým brejkům. Po jednom z nich v 78.min. zahrávali volný přímý kop, centrovaný míč přímo z "voleje" potřetí poslal za Šafránkova záda nikým neobsazený Lubas - 2:3. Ten tímto gólem odstartoval divokou přestřelku. Čtyři minuty před koncem vyrovnal Richter, minutu před koncem po chybě obrany šli hosté opět do jednogólového vedení. Ale ani oni si ještě nevychutnali pocit vítězství, protože v poslední minutě dovršil svůj hattrick Gaube a srovnal na konečných 4:4.

O vítězi tohoto utkání tak rozhodovaly penalty. Hosté byli stoprocentní, za domácí se prosadili Baborák, Majer, Richter a Podrazil, ve třetí sérii však Oros trefil pouze brankáře. Černiv si tak odvezl dva body, domácí se museli spokojit s jedním.

FK Lovosice "B":  Šafránek - Peták (46. Vlašič), Zimák, Richter, Neruda (78. Fryč), Oros, Krpeš (46. Majer), Svoboda (21.                                        Krejčí), Baborák, Podrazil, Gaube.

V neděli 15.9. hostí béčko od 15,30 hodin Dobříň.