Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

FK Libochovice - ASK FK Lovosice "B" 7:0 (3:0)

   Hořkou pilulku museli lovosičtí spolknout v Libochovicích. Opticky měli v tomto utkání mírnou převahu, avšak ta byla absolutně neplodná, bez vtipu, bez nápadu a zákonitě bez šance na úspěch.

Domácí naopak vsadili na rychlé brejky a byla to ta nejlepší volba. Jejich útočné hroty se až příliš snadno dostávali za těžkopádnou obranu a Marek v bráně přes veškerou snahu nemohl zabránit katastrofě. Přestože několik úniků dokázal zlikvidovat, hned pětkrát domácí skórovali právě ze samostatných úniků.             Další průběh utkání je zbytečné komentovat, nepomohlo ani čtyřnásobné střídání v týmu Lovosic, obraz hry se až do konce nezměnil.

   Příznivci lovosického fotbalu si jistě kladou otázku, co je příčinou mdlého herního projevu nejen v tomto utkání. Dalo by se namítat, že proti loňské sezoně je béčko hodně oslabené.

Chybí dlouhodobě zranění Hrůza a Poláček, odešel Stašek, do áčka byli povolání Zimák a Neruda, v Libochovicích chyběli distancovaní Svoboda a Krejčí. A právě v posledním případě směřuje cesta k hledání ztracené loňské herní pohody. Výrazně poklesla morálka týmu. V minulých dvou sezonách nejslušnější mužstvo soutěže najednou dostává žluté, v posledních dvou případech dokonce červené karty. A co je nejhorší, jinak než mizernou se nedá nazvat tréninková morálka, přesněji účast na trénincích. Trenéři mají k dispozici čtyři, pět hráčů a  s tím se mnoho čarovat nedá. Výsledkem je pokles fyzické kondice, nesourodost na hřišti, ztráta herní tváře na kterou byl fanoušek u béčka zvyklý. Rozdíl mezi IV. či III. třídou a okresním přeborem je značný, nedají se očekávat opět dvouciferná vítězství. Naopak, jedině zodpovědným přístupem může hrát mužstvo v této soutěži důstojnou roli. Potenciál minimálně na střed tabulky mužstvo má, ještě je čas dát se dohromady. A právě zde je prostor na zpytování svědomí každého jednotlivce v týmu.

V Libochovicích Lovosice nastoupily v sestavě: Marek - Richter (26´ŽK), Krpeš, Červenka (K), Vlašič, Gaube, Anderle (66´Peták), Zuch (46´Fryč), Oros, Lux (26´Majer), Oncirk (87´Světínský). 

V dalším kole hostí béčko na svém hřišti v neděli 13.10. od 15,30 hod. poslední tým tabulky ČFK Brňany.