Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

ASK FK Lovosice"B" - ČFK Brňany  1:0 (1:0)  29. Gaube

   Jednoznačná převaha Lovosic, přesto drama až do konečného hvizdu rozhodčího. Domácí si byli vědomi, že zisk tří bodů s posledním týmem tabulky se všeobecně očekává. Proti minulému utkání byla hra lovosického béčka podstatně lepší,

po celé utkání si udržovalo celkem výraznou převahu, přesto tři body získalo po hubeném vítězství, když jedinou branku vsítil ve 29. minutě Gaube.

Proměňování i těch největších gólových příležitostí je dlouhodobou slabinou "letošního" béčka. Vždyť i v tomto utkání bylo využití jasných gólovek sotva desetiprocentní. Není potom divu, že soupeř zahrozí z ojedinělých útoků a do konce utkání se náš tým strachuje o výsledek. V tomto utkání naštěstí tým podržel brankář Marek, když dokázal zlikvidovat nejméně tři šance brňanských útočníků, kteří se ocitli před ním zcela sami.

  Příští zápas hrají Lovosice v sobotu od 15,30 hod. na hřišti Dušníků, jednoho z favoritů soutěže. Tady se bodový zisk příliš očekávat nedá, ale pokud se probudí střelci a obrana odvede perfektní výkon, mohou překvapit. Trenéři se však budou muset obejít bez brankáře Marka, který odjíždí pracovně na půl roku do zahraničí.

Proti Brňanům nastoupilo domácí mužstvo v sestavě Marek - Peták (50´Anderle), Baborák, Červenka, Geube, Neruda (72´ŽK), Krpeš, Svoboda (83´Fryč), Krejčí (K), Zimák, Majer.