První porážka béčka v přípravě.

FK ASK Lovosice "B" - FK Kozly 4:5 (2:3) - 12´Hrůza, 26´Krpeš, 71´ a  75´Poláček

Poprvé v přípravě na jarní část sezony odešlo lovosické béčko poraženo. Podlehlo velmi dobře a důrazně hrajícímu soupeři, účastníku lounského okresního přeboru FK Kozly. Domácí přitom nezačali špatně. Již ve 12. min. si Hrůza naskočil na Orosův přesný centr a razantní hlavičkou pod břevno otevřel skóre.

Jenomže domácí se ještě nepřestali radovat z vedoucí branky a soupeř ihned po rozehrávce srovnal na 1:1. Po vyrovnávací brance se střídaly slibné akce na obou stranách, avšak jako první udeřili opět lovosičtí, když Krpeš pohotově rozvlnil síť po nejistém zákroku kozelského brankáře. Od těchto chvil ale hosté přitvrdili a byli lepším týmem. Zaslouženě ve 33. min vyrovnali a aby toho nebylo málo, ještě v téže minutě šli dokonce do vedení. A když ve 48. min. zvýšili na 2:4, nevypadalo to s Lovosicemi vůbec dobře.

Jenomže asi dvacet pět minut před koncem hostům jakoby docházely síly, lovosických hráčů najednou bylo všude plno. Začali vyhrávat osobní souboje, byli rychlejší a před kozelskou brankou bylo velmi rušno. A vynucená převaha přinesla své ovoce. Nejdříve se v 71. min. ve skrumáži nejlépe zorientoval Poláček a vrátil Lovosice opět do hry. Obzvlášť, když o pouhé čtyři minuty později vystřeli Anderle a odražený míč opět Poláček zasunul za brankářova záda. Zdálo se, že je otázkou času, kdy domácí strhnou vítězství na svou stranu, jenomže tentokrát tomu chtěl osud jinak. V 82. min. proskákal míč celou obranou až do sítě Petákovy branky. Z vítězství 4:5 se tak nakonec radovali šťastnější hosté.

Druhý trenér M. Žembera: "Jsem rád, že jsme si vybrali k přípravě tohoto soupeře. Hrál důrazně do těla, žádný míč pro něho nebyl ztracený, hrál jak se říká na doraz.  Víme, že nám taková hra příliš nesedí, proto je dobře, že i v tomto směru nás soupeř prověřil. A jak říká kolega Vyskočil, možná je dobře, že včas přišla prohra, abychom zůstali nohama na zemi. Vidíme, že je potřeba ještě v řadě činností hodně zapracovat."

Lovosice "B": Peták - Hrůza, Zimák, Havel, Hofman, Oros, D.Svoboda, Krpeš, Gajdoš, Červenka, Gaube, Polášek, V.Svoboda, Stejskal, Anderle, Fryč, Krejčí.

Další přípravné utkání sehraje béčko opět na lovosické umělce, a to v neděli 8.3. od 17. hodin s AC SK Libčeves, dalším účastníkem lounského OP.