17:30

M. ŽERNOSEKY

A K T U Á L N Í    I N F O R M A C E

TJ Mojžíř - ASK Lovosice 2:3

Ve 24. kole jsme zajížděli na hřiště dosud doma neporaženého týmu TJ Mojžíř. Ještě před začátkem utkání jsme museli stáhnout ze hry Vochomůrku a v poločase Zdvořáka (oba pro zranění). Přesto se nám podařilo na hřišti 3. celku I. A třídy sk. A předvést nebojácný a týmový výkon, po kterém jsme si nakonec odváželi jako první tým v tomto ročníku všechny 3 body. Ukázalo se, že na Mojžíř umíme, po podzimní výhře 6:0 jsme zvítězili i v odvetě, když jsme dokázali eliminovat nakopávané míče soupeře. Poklonu si zaslouží domácí publikum, které nepřestalo povzbuzovat své mužstvo i za nepříznivého stavu 0:2.

Zápas jsme začali velmi dobře a už v 8. minutě jsme vedli 1:0, když po rohu ve skrumáži si srazil brankář Mojžíře míč do vlastní branky. V prvém poločase jsme soupeře přehrávali hlavně ve středu hřiště Huškem a Zdvořákem, bohužel jsme nedokázali proměnit vypracované brankové příležitosti. Naopak do kabin mohl srovnat soupeř po nedorozumění Šafránka a Drbala, naštěstí pro nás situaci velmi dobře přečetl kapitán Kočina a míč odehrát na roh.

Druhý poločas pro nás začal ještě lépe než ten první a to druhým gólem po nejhezčí akci utkání, když po kombinaci Durčeka a Culka zakončil přesně Walter 0:2. Od této chvíle začali hrát domácí nátlakový fotbal a po spoustě standardních situací se tlačili do našeho pokutového území. Domácí hnáni bouřlivým publikem dokázali snížit hlavou z rohového kopu v 54. minutě Vitáskem. Tentýž hráč si gólovou hlavičku zopakoval v 74. minutě, naše obrana ho neuhlídala na hranici PÚ při standardní situaci. Když už se zdálo, že bude utkání opět pro nás jen remízové, tak předvedl Durček klid v zakončení. Po přihrávce od Baboráka si na malém vápně položil brankáře a vstřelil vítěznou branku.

Branky: Vlastní 8´, Walter 46´, Durček 87´

Sestava: Šafránek, Drbal, Suchý, Kočina, Kovařík, Espinosa, Zdvořák (46´Baborák), Hušek, Durček (88´ Vochomůrka), Culek, Walter.

10. 6. 2017 od 10:15hod ASK Lovosice – TJ Střekov

PARTNEŘI FK ASK LOVOSICE - DĚKUJEME ZA PODPORU!