Dorost

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

U19 Lovosice-Krupka 4:0 (2-0) branky: Oncirk,Wald,Zuch,Vlašič.

Domácí dorostenci byli po celé utkání lepším týmem a jejich vítězství mohlo být mnohem výraznější.Výborný výkon podal Tomáš Oncirk(2001),

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Zimní liga měla na 1.12.2018. na plánu první utkání dorostu s Proboštovem a žáků s Litoměřickem.Bohužel sníh a hlavě námraza neumožní utkání sehrát.O N.T. vás budeme včas informovat.

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Zimní ligu 2018-2019 zahájí dorostenci domácím utkáním s Proboštovem.

Vítěz dvou předešlých ročníků začne další obhajobu domácím utkání na UMT v Lovosicích  1.12.2018.od 11h. Hodnocení podzimu Starší dorostenci jsou po podzimní části na 3 místě.Po výborném vstupu do soutěže Krupka 5-0,v Proboštově 5-2 jsme přišli o spoustu hráčů což bylo znát na výkonech starších a hlavně ml.dorostenců.Vezmem to po pořádku.

U 19 -Lovosice-Most C 0-2

V 1 poločase byl Most jednoznačně lepší a jen díky skvělému Kozákovi  jsme inkasovali pouze jednou. Ve druhém poločase se karta úplně otočila. Kluci přišpendlili Most  na svoji polovinu, ale díky strašidelné koncovce kdy nevyužili ani ty nejvyloženější šance se jim utkání nepodařilo otočit. Hosté naopak dali z jediné střely druhou branku.

První a zbytečná prohra U 19 v Neštěmicích,U17 vyhrála na penalty.

Neštěmice U 19-Lovosice 2-0 (2-0) Hrát dva dny, tak stejně gól nedáme. Hodně toho pochytal domácí golman Hrabánek, ale víc to bylo naší nemohoucností vstřelit branku i z největších tutovek.