Muži "A"

FK ASK Lovosice  -  TJ Sokol Srbice 1:4  (1:1)

S favorizovanou Srbicí jsme nezačali špatně,  taktické pokyny pokrýt Martykána a hrát jednoduchý přechod do útočné fáze nám vycházelo až do 34. minuty.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Vstup do nového ročníku KP 2019/20120 se našim fotbalistům vůbec nepovedl. V prvním utkání jsme zajížděli na půdu největšího favorita soutěže Mostecký FK, v 15. minutě byl vyloučen brankář Němec. Náš tým se v oslabení nedokázal vyrovnat silnému soupeři a odvezl si 8 branek.

FK ASK Lovosice  -  TJ Sokol Domoušice 1:2  (1:1)

V domácím utkání jsme chtěli potvrdit plný bodový zisk ze hřiště Horního Jiřetína. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již ve 2. minutě vstřelil branku Espinosa, po přihrávce Marčaníka.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

3.8.2019 ASK Lovosice - FC Nový Bor 1:1 (1:0)

Sestava Lovosice: Šafránek - Král, Rambousek (70.Vlašič),  Zdvořák, Zimák (46. Suchý) - Walter, Záruba, Hušek (70. Majer), Neruda (70. Chládek) - Espinosa, Klug

Branky Lovosice: Walter

Černá a bílá, tak by se dalo hodnotit dvojutkání, které jsme sehráli v posledním týdnu. Nejprve doma Modlany, kdy jsme předvedli hodně špatný výkon a díky brankáři Němcovi můžeme být rádi, že jsme nedostali další výprask. Zato utkání o týden později s novou posilou Antonínem Marčaníkem (návrat z Velké Bíteše) mělo úplně jiné parametry.

FK SLavoj Žatec - FK ASK Lovosice 1:0  (1:0)  V přímém souboji o sedmé místo v tabulce jsme se netradičně již v pátek 14.6.2019 utkali na půdě Žatce. Domácí hráči byli po celé utkání agresivnější, někdy až za hranicí pravidel a s tím se naši nemohli po celé utkání vyrovnat.