Muži "B"

SK Velemím - ASK FK Lovosice "B" 2:4 (1:1)  (7´a 82´Krpeš, 76´Oncirk, 8o´Chvojka)

K poslednímu mistrovskému zápasu sezóny nastoupilo lovosické béčko v sestavě: Hrůza - Poláček, Richter, Vlašič, Neruda, Chvojka, Krpeš, Krejčí, Svoboda (46´Stejskal), Červenka, Oncirk // Zimák.

Domácí si mohli zachovat ještě teoretickou naději na záchranu jedině vítězstvím, a to ještě za předpokladu, že Čížkovice prohrají v Úpohlavech. Ovšem vzhledem k tomu, že lovosické béčko nenašlo na jaře přemožitele, se vše jevilo jako pouhá utopie.

Nicméně, Velemín se ujal již ve 3.min. po nedorozumění brankáře s obranou vedení, když se podařilo Nohálovi protlačit míč za brankovou čáru. Hosté však měli i po rychlé brance hru ve své moci a o čtyři minuty později překazil radost domácím Krpeš, když proměnil Oncirkovu přihrávku po akci založené Červenkou. Do konce poločasu si velemínští slibnější šanci nevytvořili, avšak ani hosté, kteří jich sice měli několik, skórovat nedokázali.

Druhý poločas probíhal stejně jako první pod taktovkou Lovosic, ale v 69. min. ztratil Neruda na vlastní polovině míč a Kavina poslal domácí podruhé do vedení. Hosté zahazovali jednu šanci za druhou, vázla souhra, až příliš přihrávek nenacházelo svého adresáta. Ke zvratu v utkání došlo v rozmezí od 76. do 82. minuty. To nejdříve vyrovnal Oncirk, po čtyřech minutách se prosadil Chvojka a za další dvě minuty po nedorozumění ve velemínské obraně uzavřel skóre svým druhým gólem v utkání Krpeš.

Béčko Lovosic tak prošlo suverénně III.třídou a s destibodovým náskokem před druhými Vchynicemi postupuje do okresního přeboru.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Sokol Prackovice n.L. - ASK FK Lovosice "B" 2:6 (1:4) (7´, 24´a 38´Podrazil, 11´Krejčí, 50´Krpeš, 61´Richter)

Lovosice nastoupily v sestavě: Zdvořák - Hrůza, Zimák, Poláček, Neruda, Baborák, Krpeš, Richter, Válek, Podrazil (46´Červenka), Krejčí / D. Walter, Záruba. Béčko si přijelo do Prackovic pro "povinné" tři body. Nicméně již ve 3. minutě se ocitl sám před lovosickým brankářem domácí Poláček, avšak Zdvořák bravurním zákrokem jeho stoprocentní šanci zlikvidoval.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - FK Travčice 7:0 (2:0) - 2x Podrazil (20´a 63´), 2x Červenka (55´a 88´), 2x Stejskal (70´a 74´), 1x  Baborák (44´) Domácí nasadili hned od počátku utkání v úmorném vedru vysoké tempo.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK ASK Lovosice "B" - TJ Sokol Libochovany 6:1 (2:1)I přes přesvědčivé vítězství vidělo asi 50 přítomných diváků neuvěřitelné množství zahozených gólových příležitostí ze strany domácích.

TJ Sokol Úpohlavy . ASK FK Lovosice "B" 3:4 (2:2)

(20´a 85´ Majer, 7´Oncirk, 80´Poláček)

Již před počátečním hvizdem rozhodčího Hlaváčka bylo cítit jisté napětí v obou týmech, v očekávání zajímavého zápasu se přišla podívat více než stovka diváků. Hosté z Lovosic si případným vítězstvím mohli pojistit jistotu postupu do okresního přeboru, což byl před zahájením soutěže jednoznačný cíl, domácí chtěli po podzimním šokujícím vítězství v Lovosicích zvítězit také před svými fanoušky.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

SK Český granát Podsedice - FK ASK Lovosice "B" 0:9 (0:5) Ve velmi chladném, deštivém počasí si lovosické béčko snadno poradilo s posledním mužstvem tabulky. Od počátečního hvizdu rozhodčího Doška až do konce utkání nedovolilo domácím téměř nic.