Muži "B"

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

FK ASK Lovosice "B" - SK Třebívlice 2:1 (1:0) - penalty 3:2

Neúčast tří hráčů základní sestavy Červenky, Krejčího a Hrůzy byla na výkonu lovosického béčka až příliš znát. Přitom utkání se pro domácí vůbec nevyvíjelo špatně.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

TJ Sokol Křesín - FK ASK Lovosice "B"  1:3 (1:2)  (15´Richter, 20´a 75´Červenka)

K úvodnímu zápasu jarní části III.třídy sk.A zajíždělo lovosické béčko do Křesína. I přes podzimní výhru 10:0 nad tímto soupeřem na svém hřišti se nedalo předpokládat, že získat body na hřišti tohoto nevyzpytatelného soupeře bude stejně jednoduché.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK Litoměřicko "D" - FK ASK Lovosice "B" 0:6 (0:3)  Přestože lovosické béčko přijelo k dalšímu mistrovskému utkání do Mlékojed bez zraněného kanonýra Červenky, odvezlo si výrazné vítězství.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK ASK Lovosice "B" - TJ Slavoj Úštěk  6:3 (2:3) - 2x Macháček (8´, 36´), 2x Červenka (63´, 73´) , 1x Hrůza  (53´), 1x  Krpeš (66´)

Úvod utkání patřil domácím a ihned po hvizdu rozhodčího si vytvořili výraznou převahu. Tu dokázali zužitkovat již v 8. min., když se po pěkné individuální akci uvolnil Červenka, našel nabíhajícího Macháčka a ten s přehledem otevřel skóre utkání.

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

FK ASK Lovosice "B" -  FK Viktorie Čížkovice  3:2 (3:2) - (11´a 25´ Krpeš, 23´ Krejčí)

Domácí vstoupili do zápasu velmi slibně. Od první minuty zatlačili soupeře do defenzivy, vytvářeli si velmi dobré gólové příležitosti.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK ASK Lovosice "B" -  ČFK Brňany 9:2 (6:2)  (4´Majer, 12´Hrůza, 21´a 25´Rambousek, 29´Neruda, 31´Krpeš, 60´Havel, 69´Richter, 84´Poláček)

V dalším přípravném utkání se na umělé trávě v Lovosicích utkalo lovosické béčko s účastníkem okresního přeboru ČFK Brňany. Za slunečného, avšak mrazivého počasí, začaly Lovosice pěkně z ostra.