Muži "B"

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

SK Lukavec - ASK FK Lovosice "B" 3:1 (1:0) - 75´Oros

Lovosické béčko coby nováček soutěže zahájilo soutěž na hřišti Lukavce. K prvnímu utkání nastoupilo bez několika hráčů základního kádru (z různých důvodů chyběli Hrůza, Poláček, Krpeš, Oncirk, Richter, ...). Tým museli trenéři doplnit dorostenci, což proti zkušenějšímu soupeři byla značná nevýhoda.

TJ Sokol Úpohlavy . ASK FK Lovosice "B" 3:4 (2:2)

(20´a 85´ Majer, 7´Oncirk, 80´Poláček)

Již před počátečním hvizdem rozhodčího Hlaváčka bylo cítit jisté napětí v obou týmech, v očekávání zajímavého zápasu se přišla podívat více než stovka diváků. Hosté z Lovosic si případným vítězstvím mohli pojistit jistotu postupu do okresního přeboru, což byl před zahájením soutěže jednoznačný cíl, domácí chtěli po podzimním šokujícím vítězství v Lovosicích zvítězit také před svými fanoušky.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

SK Velemím - ASK FK Lovosice "B" 2:4 (1:1)  (7´a 82´Krpeš, 76´Oncirk, 8o´Chvojka)

K poslednímu mistrovskému zápasu sezóny nastoupilo lovosické béčko v sestavě: Hrůza - Poláček, Richter, Vlašič, Neruda, Chvojka, Krpeš, Krejčí, Svoboda (46´Stejskal), Červenka, Oncirk //Zimák.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

TJ Sokol Prackovice n.L. - ASK FK Lovosice "B" 2:6 (1:4) (7´, 24´a 38´Podrazil, 11´Krejčí, 50´Krpeš, 61´Richter)

Lovosice nastoupily v sestavě: Zdvořák - Hrůza, Zimák, Poláček, Neruda, Baborák, Krpeš, Richter, Válek, Podrazil (46´Červenka), Krejčí / D. Walter, Záruba. Béčko si přijelo do Prackovic pro "povinné" tři body. Nicméně již ve 3. minutě se ocitl sám před lovosickým brankářem domácí Poláček, avšak Zdvořák bravurním zákrokem jeho stoprocentní šanci zlikvidoval.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - FK Travčice 7:0 (2:0) - 2x Podrazil (20´a 63´), 2x Červenka (55´a 88´), 2x Stejskal (70´a 74´), 1x  Baborák (44´) Domácí nasadili hned od počátku utkání v úmorném vedru vysoké tempo.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK ASK Lovosice "B" - TJ Sokol Libochovany 6:1 (2:1)I přes přesvědčivé vítězství vidělo asi 50 přítomných diváků neuvěřitelné množství zahozených gólových příležitostí ze strany domácích.