Muži "B"

ASK FK Lovosice"B" - ČFK Brňany  1:0 (1:0)  29. Gaube

Jednoznačná převaha Lovosic, přesto drama až do konečného hvizdu rozhodčího. Domácí si byli vědomi, že zisk tří bodů s posledním týmem tabulky se všeobecně očekává. Proti minulému utkání byla hra lovosického béčka podstatně lepší, po celé utkání si udržovalo celkem výraznou převahu, přesto tři body získalo po hubeném vítězství, když jedinou branku vsítil ve 29. minutě Gaube.

Proměňování i těch největších gólových příležitostí je dlouhodobou slabinou "letošního" béčka. Vždyť i v tomto utkání bylo využití jasných gólovek sotva desetiprocentní. Není potom divu, že soupeř zahrozí z ojedinělých útoků a do konce utkání se náš tým strachuje o výsledek. V tomto utkání naštěstí tým podržel brankář Marek, když dokázal zlikvidovat nejméně tři šance brňanských útočníků, kteří se ocitli před ním zcela sami.

Příští zápas hrají Lovosice v sobotu od 15,30 hod. na hřišti Dušníků, jednoho z favoritů soutěže. Tady se bodový zisk příliš očekávat nedá, ale pokud se probudí střelci a obrana odvede perfektní výkon, mohou překvapit. Trenéři se však budou muset obejít bez brankáře Marka, který odjíždí pracovně na půl roku do zahraničí.

Proti Brňanům nastoupilo domácí mužstvo v sestavě Marek - Peták (50´Anderle), Baborák, Červenka, Geube, Neruda (72´ŽK), Krpeš, Svoboda (83´Fryč), Krejčí (K), Zimák, Majer.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

ASK FK Lovosice "B" -  Chemička Dobříň  3:2 (2:2) (9. , 22´, Oros), penalty 4:2

V dalším domácí utkání hostilo lovosické béčko Chemičku Dobříň. Celé utkání probíhalo v ostrém tempu, úvod patřil jednoznačně domácím. Již v 9. min. otevřel skóre Ivan Oros po nejhezčí akci zápasu.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

FK Libochovice - ASK FK Lovosice "B" 7:0 (3:0)

Hořkou pilulku museli lovosičtí spolknout v Libochovicích. Opticky měli v tomto utkání mírnou převahu, avšak ta byla absolutně neplodná, bez vtipu, bez nápadu a zákonitě bez šance na úspěch.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - TJ Sokol Černiv 4:5 (0:1) /penalty 4:5/ -   3x Gaube (48´, 64´a 90), 1x Richter (86´)

Domácí si tentokrát věřili na plný bodový zisk. Po celé utkání měli převahu, soupeř spoléhal pouze na rychlé brejky.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

ASK FK Lovosice "B" - TJ Viktorie Budyně n.O. 4:5 (0:3) (57´a 93´ Oncirk, 63´Gaube, 67´Červenka), penalty 3:5

Již tradičně zahájili domácí utkání náporem, avšak stejně jako v předchozích utkáních z gólových příležitostí, které si útočníci vytvořili, nedokázali skórovat, a to ani v situacích, kdy se sami ocitli před hostujícím brankářem.

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

SK Libotenice - FK Lovosice "B" 6:1 (3:0) - 89´Laube

Lovosická rezerva nejela na hřiště vedoucího týmu tabulky s velkými ambicemi. Přesto v úvodu utkání svého soupeře zaskočila a přitlačila jej na jeho polovinu. Lovosičtí hráči se dostávali i do slibných šancí, avšak ani jedna nebyla dotažena do konce.