Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

ASK Lovosice - TJ Krupka 3:2 (2:2)  Ve druhém domácím utkání nás čekal nesmírně těžký soupeř z Krupky. Od začátku utkání potvrzoval své kvality a byl směrem do ofenzivy aktivnější. Naši hráči těžili z dobré defenzivní práce  a rychlého přechodu do útočné fáze hry.

V 17. minutě nám vyšel jeden z brejků a po ose Hušek, Waltr a zakončující Marčaník poslal náš tým do vedení. To netrvalo ani 2 minuty, když na pravé straně nedokázal Espinosa uhlídat Rilkeho, který naservíroval gólovku pro Černého 1:1. I nadále byl soupeř aktivnější a to se mu vyplatilo, když ve 33. minutě naše obrana nepokryla centr z levé strany na který si naběhl opět Černý a hlavou pohotově skóroval. Obdržená branka přiměla domácí k větší aktivitě, která přinesla i šance, tu ve 42. minutě Walter ještě nedokázal proměnit. Vyrovnání přišlo těsně před poločasem, když Marčaník přihrál na hranici PÚ Lenrtovi, který se nemýlil. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Druhý poločas už nepřinesl tolika brankových příležitostí jako ten první, přesto se hrálo ve vysokém tempu. Oba týmy nechtěli inkasovat, takže byl vidět spíše taktický boj. Rozhodnutí o konečném výsledku přišlo v 72. minutě, když Ahmed našel v pokutovém území nepokrytého Lenrta, který utaženou placírkou k levé tyčce Valešovi branky vystřelil pro domácí 3 body.

I když se v naši hře objevují chyby, tak musíme kluky pochválit jak zodpovědně plní taktické pokyny. Výhry si moc ceníme, soupeř je jeden z nejkvalitnějších v soutěži, který body nerozdává. Nadstandard předvedli Suchý a Marčaník, přesto to byl z naši strany dobře odvedený kolektivní výkon.

Sestava: Marek, Zdvořák, Suchý, Kočina, Záruba, Walter, Lenrt, Hušek, Espinosa, Ahmed, Marčaník

Náhradníci: Klug, Válek, Husar, Šafránek

Branky: Lenrt 2, Marčaník 

Sobota 8.9. 2018 od 17:00hod. FK Srbice - ASK Lovosice